Nicole Škorpilová

Autorka Nicole Škorpilová

Odjakživa ráda čtu a píšu, což mě dovedlo až ke studiu tvůrčího psaní a publicistiky. Většinu svého autorského života se zaměřuju na témata z oblasti kultury, politiky a literatury, ale v současné době se snažím proniknout také do sportu. Sama jsem pravidelnému pohybu propadla až teprve nedávno, ale při psaní článků bych chtěla využít své zkušenosti z tréninků kickboxu a MMA, které se učím třetím rokem.

Chcete napsat autorce? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Profil autorky na dalších webech:

- NejlepsiDrinky.cz

- Webzive.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Chystá se nový a větší Vémoland? Karlos si pořídil nové pozemky

Karlos Vémola dobře ví, kam ukládat v kleci vydřené peníze. Začátkem února prý investoval do obřího pozemku. Co s ním chystá?

 

CotS 4: Pepřák předčasně ukončil tiskovku. Může za to Bejr?

Čtvrté Clash of the Stars se nezadržitelně blíží a dění kolem turnaje je čím dál vyhrocenější. Proč musela organizace předčasně ukončit tiskovku?

 

Clash: Jak vznikla divoká slovní přestřelka s pepřákem?

Ještě nezačal samotný turnaj a kolem Clash of the Stars už je zase pěkný humbuk. Proč Tadeáš Veselý nastříkal svému soupeři do očí pepřák?

 

Ondřej Novotný reaguje na ožehavé téma sázkařské aféry

I na ostravském Oktagonu se řeší sázkařská aféra kolem Fabriq 2 a hlavního zápasu Boráros vs. Medvedovski. Co si o tom myslí Ondřej Novotný?

 

„Ani jsem nechtěla jíst,“ říká Klinderová o konci v Survivoru

Kateřina Klinderová, moderátorka a zápasnice MMA, se po dvaatřiceti dnech vrátila z Dominikánské republiky. Proč ze Survivora vypadla?

 

Další odpadlík Gamechangeru: Kdo vypadl z pyramidy o miliony?

Blíží se první turnaj pyramidy Tipsport Gamechanger a Oktagon ohlásil, že John Hathaway se ho nezúčastní. Co britského zápasníka z boje o miliony...

 

Valhalla Fighting – kde sledovat první boj bez rukavic v ČR?

V březnu se dočkáme prvního turnaje v rámci Valhalla Fighting, organizace, která prvně českým divákům předvede boj bez rukavic.

 

Potvrzeno: Keita vs. Sanikidze – kdo bude šampion?

Je to potvrzené: fanoušci Oktagonu se dočkají kýženého zápasu Losene Keita vs. Mate Sanikidze. Který z nich získá titul v pérové váze?

 

„Zase ze mě dělaj sexuálního predátora,“ stěžuje si Vémola

Vémolu čeká návrat do klece, a tak se rozjel do Thajska, aby pořádně natrénoval. Teď však uniklo video, podle něhož tam není sám. Co na to Karlos?

 

Karlose Vémolu v Liberci čeká bijec Al Matavao

Na mnichovském Oktagonu konečně zaznělo, s kým si to v Liberci rozdá Karlos Vémola. Bude to americký zápasník Al Matavao.

 

Lengál má nového soupeře – utká se s Turkem z Scheckova týmu

Původně plánovaného duelu Lengál vs. Scheck se nedočkáme. Za Schecka už se ale našla náhrada. S kým se Lengál v kleci střetne?

 

David Kozma přiznal lákavou nabídku. Vymění pěsti za facky?

O fackované je v poslední době hodně řeč a někteří nejznámější zápasníci MMA už dostávají zajímavé nabídky. Šel by do podobného zápasu David Kozma?

 

McGregor je zpátky ve hře! Kde ho uvidíme zápasit?

Chvíli to trvalo, ale přece se návratu Conora McGregora dočkáme – už podruhé ho budeme moci sledovat v The Ultimate Fighter. Podrobnosti se dočtete zde.

 

CotS 4: Tiskovka měla vášnivou dohru. Vznikla nová aliance?

Zdá se, že někteří bojovníci čtvrtého turnaje Clash of the Stars taktizují už před zápasem. Bude mít vášeň v Duplexu vliv na výsledek souboje pánského...

 
První 1 2 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU