Americký expres úřadoval a připravil Kleinovi další porážku

Slovenský zápasník Ľudovít Klein má za sebou svůj třetí zápas v UFC. V něm čelil nebezpečnému Nateu Landwehrovi a souboj mu od začátku nesedl.

Lajoši Kleinovi třetí zápas v UFC nevyšel Foto: Instagram/lajosko.klein

Lajoš Klein prohrál s Landwehrem ve třetím kole na submisi

Rozjetý vlak úřadoval. Američan Nate Landwehr, který si nechává říkat "The Train", připavil Lajoši Kleinovi další nepříjemnou porážku v UFC. Tentokrát rodákovi z Nových Zámků v utkání prakticky nic nevycházelo a velezkušený Američan měl od začátku navrch.

Souboj Klein vs. Landwehr otevřel hlavní kartu turnaje UFC Fight Night, který se konal v Apex Centre v Las Vegas. Srovnání dvou elitních postojářů přineslo opatrnější průběh prvního kola, ve kterém jsme zásadnější moment neviděli. Landwehr si dobře hlídal Lajošovy obávané head kicky a sám byl velice aktivní v klinči na pletivu, kde si často efektivně pomáhal "tzv" thajským klinčem, ve kterém zasazoval slovenskému borcovi jedno nepříjemné koleno za druhým.

Ve druhém kole Landwehr svoji převahu ještě vystupňoval, a navíc se pokusil nasadit škrcení technikou Anakonda. Lajoš Klein to s vypětím všech sil ubránil, nicméně odevzdal v těchto pasážích spoustu energie.

V závěrečném kole hrálo vše ve prospěch Landwehra. Naprosto vyčerpaný Klein sice stále dokázal poměrně rychle vysílat svoje pokusy, bývalý šampion M-1 a specialista na třetí kola, si ovšem vše dokázal pohlídat.

Poté se Lajoš spíše z nouze pokusil o takedown, který ale fyzicky velmi dobře připravený Landwehr přetavil ve svoji výhodu a na zemi znovu nasadil "Anakondu". Klein už odpověď najít nedokázal a a téměř v polovině třetího kola odklepal.

Nutno dodat, že pokud byla porážka Kleina s Trizanem velmi těsná, tentokrát se jednalo o jednoznačný zápas. Svěřencovi Attily Végha tak nevyšla sázka na delší přípravný kemp v Miami a ve svém třetím utkání mezi světovou elitou musí kousat další hořkou porážku. Ta navíc samozřejmě může způsobit komplikace při vyjednávání o dalším kontraktu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Lajoš Klein je známý svými brutálními kopy

Ľudovít Lajoš Klein - profil a zápasy MMA bojovníka

Ľudovít Klein 🧨 je zápasník MMA, který jako první Slovák v historii podepsal smlouvu se slavnou UFC.⚡ Ve své premiéře v nejprestižnější...

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ