Attila Végh nastoupí do zápasu v boxu!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Attila Végh si po výhře nad Karlosem Vémolou užívá zaslouženého odpočinku. Pro rok 2021 má ovšem populární fighter velké plány v boxerském ringu.

Attila Végh se v boxu ukáže v roce 2021, nyní má čas na dostatečný relax Foto: Instagram

Attila Végh bude mít v roce 2021 boxerský zápas

Očekávané odvety zápasu století mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem se nejspíše v dohledné době nedočkáme. Attila Végh totiž v roce 2021 nastoupí do boxerského zápasu. Soupeře sice zatím ještě neznáme, ale podle Véghových slov se bude jednat o pořádnou výzvu, takže se dá očekávat nějaké opravdu známé jméno. Klikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

Attila Végh v MMA
33 výher / 8 porážek

Karlos Vémola si tak na vytouženou odvetu bude muset počkat ještě delší dobu, než se původně předpokládalo. Attila "Pumukli" Végh má na MMA zápasníka vynikající stand-up a i obávaného Terminátora zasypal tvrdými ranami, než celý zápas ukončil drtivou ranou z ústupu. V boxerském ringu by tak měl být šanci i proti zkušenějším soupeřům. Zápas je už předběžně naplánován na rok 2021.

Souboje MMA bojovníků s ortodoxními boxery jsou v poslední době velice populární. Tím nejzajímavějším byl bezesporu souboj Conora McGregora s Floydem Mayweatherem, který proběhl v roce 2017. McGregor ukázal kvalitní fight, nicméně na Moneymakera nestačil a v 10. kole prohrál TKO.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ