Attila Végh nastoupí do zápasu v boxu!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Attila Végh si po výhře nad Karlosem Vémolou užívá zaslouženého odpočinku. Pro rok 2021 má ovšem populární fighter velké plány v boxerském ringu.

Attila Végh se v boxu ukáže v roce 2021, nyní má čas na dostatečný relax Foto: Instagram

Attila Végh bude mít v roce 2021 boxerský zápas

Očekávané odvety zápasu století mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem se nejspíše v dohledné době nedočkáme. Attila Végh totiž v roce 2021 nastoupí do boxerského zápasu. Soupeře sice zatím ještě neznáme, ale podle Véghových slov se bude jednat o pořádnou výzvu, takže se dá očekávat nějaké opravdu známé jméno. Klikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

Attila Végh v MMA
33 výher / 8 porážek

Karlos Vémola si tak na vytouženou odvetu bude muset počkat ještě delší dobu, než se původně předpokládalo. Attila "Pumukli" Végh má na MMA zápasníka vynikající stand-up a i obávaného Terminátora zasypal tvrdými ranami, než celý zápas ukončil drtivou ranou z ústupu. V boxerském ringu by tak měl být šanci i proti zkušenějším soupeřům. Zápas je už předběžně naplánován na rok 2021.

Souboje MMA bojovníků s ortodoxními boxery jsou v poslední době velice populární. Tím nejzajímavějším byl bezesporu souboj Conora McGregora s Floydem Mayweatherem, který proběhl v roce 2017. McGregor ukázal kvalitní fight, nicméně na Moneymakera nestačil a v 10. kole prohrál TKO.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.