Bitva McGregor vs. Poirier 3 získává reálnější obrysy

Ničit, ničit a zase ničit. Přesně to má v plánu pro další, už třetí pokračování války s Dustinem Poirierem, kontroverzní Conor McGregor. Završení pravděpodobně nejsledovanější trilogie historie MMA se dočkáme už v létě!

Bojové sporty, UFC, box, Connor McGregor - ČTK, PA, PA Wire Foto: ČTK/PA/PA Wire

Conor McGregor potřetí vyzve Dustina Poiriera na UFC 264

To, že Conor McGregor touží po odvětě s Dustinem Poirierem je jasná věc. A 10. červenec 2021 by měl být dnem „D“. Před vyprodanou halou se pokusí odčinit šokující porážku z ledna, kdy v souboji hvězd soupeře podcenil a zaznamenal první porážku TKO v kariéře. Kurzy na zápas už byly vypsány a v tuto chvíli jsou naprosto vyrovnané. Kdo podle tebe ovládne rozhodující bitvu? Vsaď si na UFC s bonusem ZDE za pohodlnou a rychlou online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Když 23. ledna Conor McGregor s Američanem Dustinem Poirierem prohrál, bylo to obrovské překvapení. Prakticky ihned po zápase se začalo mluvit o odvetě, která rozhodně dává smysl po sportovní i ekonomické stránce. A ta se nyní stává realitou.

UFC 264 | 10.7.2021 Conor McGregor (22-5) vs. Dustin Poirier (27-6)

Dnes už bývalý majitel whisky Proper Twelve si svůj poslední zápas prohrál především tím, že nevěnoval dostatečnou pozornost nepříjemným kopům na lýtko z vnější strany (tzv. calf kickům), díky kterým Poirier postupně převzal otěže zápasu a ve 2. kole McGregora ukončil.

10. 7. 2021 se oba střetnou tváří v tvář znovu a slavný Ir už nyní vzkazuje, že svého soupeře zničí. Vítěz třetího pokračování války Poirier vs. McGregor získá kromě věčné slávy i titulovou šanci.

O pás šampiona lehké váhy UFC se 15. května utká Michael Chandler a Charles Oliveira. Ať už získá titul jeden, či druhý – následná obhajoba bude tedy nesmírně obtížnou výzvou.

Na fight card UFC 264 se představí i další známá jména. Nedávný titulový vyzyvatel velterové váhy Gilbert Burns změří síly se Stephenem Thompsonem. Představí se zde i Ilia Topuria, který se měl utkat s Lajošem Kleinem. Z utkání proti slovenské hvězdě ale nakonec za podivných okolností vycouval a Mr. Highlight tak stále na jméno soupeře čeká.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem

Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob❤️. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu✔️. Toto je jeho...

Dustin Poirier v zápase s Conorem McGregorem

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ