Box: završení trilogie Fury vs. Wilder 3 má nový termín!

Velmi očekávaný třetí vzájemný zápas mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem musel být kvůli koronaviru přesunut na nové datum. Kdy se duel uskuteční?

Box, Tyson Fury - Zdroj ČTK, AP, Isaac Brekken Foto: ČTK/AP/Isaac Brekken

Zápas Fury - Wilder 3 má nový termín. Trilogie se zakončí v říjnu

Už už to vypadalo, že celý boxerský svět směřuje k velké bitvě dvou králů současné těžké váhy. Duel Tysona Furyho s Anthony Joshuou se ale prozatím odložil. Do plánů totiž hodil vidle neodbytný Deontay Wilder se svoji smlouvou, která hovoří o 3 vzájemných duelech s Tysonem Furym. A jak dobře víme, prozatím proběhly pouze dva. V roce 2018 skončil zápas remízou, zatímco na začátku roku, ve svém dosud posledním zápase, Fury Wildera nekompromisně knockoutoval v sedmém kole.

Celé se to však ještě zkomplikovalo poté, co se Tyson Fury v červenci uprostřed přípravy nakazil koronavirem a původní datum 24. 7. muselo být změněno. Náhradní termín této zajímavé trilogie už nyní známe. Třetí a poslední vzájemný duel Fury - Wilder se uskuteční 9. 10. 2021 v T-Mobile Aréně v Las Vegas.

Pakliže utkání skončí očekávanou výhrou Tysona Furyho a Anthony Joshua mezitím na konci srpna porazí neporaženého Ukrajince Usyka, zase budeme k této epické bitvě o sjednocení všech významných titulů zase blíže.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Box, Deontay Wilder, Tyson Fury - ČTK, AP, Mark J. Terrill

Box: Fury vs. Wilder online - kde sledovat livestream živě

Americké Las Vegas ✅ uvidí odvetu boxerského duelu o mistrovský pás WBC v těžké váze 🥊 mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. První duel...

Youtuber Jake Paul - Zdroj ČTK, CoverImages, Seth Browarnik, InStar, Cover Imag

Jake Paul vs. Tyron Woodley: datum, informace a tip

Kontroverzní Youtuber Jake Paul má před sebou další boxerskou výzvu. ▶️ 29. srpna 2021 si to v ringu rozdá s bývalým UFC zápasníkem Tyronem...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ