Brichta překvapení nepřipustil, pověstné bomby se ale nekonaly

Úvodní galavečer nové organizace Real Fight Arena je minulostí. Žádné větší překvapení na úkor favoritů k vidění nebylo. Leo Brichta přesto nebyl se svým výkonem vůbec spokojen.

Leo Brichta v hlavním zápase potvrdil roli favorita Foto: Instagram/leonekbr

Brichta dominoval, ale pak se kál. První výhru v RFA si připsal i Hošek, nebo Vojčák

Organizace Real Fight oficiálně vstoupila na česko-slovenské pole bojových sportů. Turnaj RFA Warm Up přinesl zápasy v MMA i postoji, a bylo na co koukat. V hlavním zápase večera Leo Brichta jasně přejel Tamirlana Dadaeva a už v prvním kole ho ukončil na submisi.

Hvězdný fighter Leo Brichta ale nebyl se svým vystoupením v zápase vůbec spokojený. Ke svému předvedenému výkonu, a zejména boxu, byl tentokrát hodně kritický a v pozápasovém rozhovoru vypustil i několik hodně peprných slov. Dadaev ho ale v zápase vůbec neohrozil. Poté, co se souboj přenesl na zem, nasadil Brichta techniku arm triangle, kterou soupeř s rakouským občanstvím po chvíli odklepal.

Ve svém proslovu Brichta prozradil, že ho extrémně naštvala už nesplněná váha soupeře. Dadaev totiž nezvládl zhubnout do lehké váhy (70 kg) a požádal o catchweight (73kg). I s tou měl ale na oficiální váze problémy a limit splnil až napodruhé. Český borec chtěl soupeře ztrestat svými pověstnými bombami, to se mu však nepovedlo a po utkání z toho byl pořádně rozladěný.

Své soupeře během prvního kola zničili i další velcí favorité. Tomáš Možný nedal v postoji pod pravidlami Real Fight sebemenší šanci Michalu Reissingerovi, který vzal zápas na poslední chvíli a ne v úplně ideální fyzické kondici. Podobně drtivý průběh měl i MMA duel těžkotonážníků v mezi Štefanem Vojčákem a Maďarem Láslo Kissem. Slovenský mutant od prvních vteřin jasně držel otěže zápasu a svého soupeře ubil tvrdými ground and pound.

sipka Kompletní výsledky turnaje RFA WARM UP najdete zde

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ