Brož hlásí návrat do Oktagonu a slibuje adrenalin a přestřelky

Mladá organizace bojových sportů RFA pod svá křídla získala zvučná jména jako Brichta nebo Wittner, a kromě nich zhruba před rokem zlanařila také Miroslava „Inkvizitora“ Brože. Ten dnes oznámil velký návrat a další jeho zápas bude opět pod záštitou Oktagonu.

Miroslav Brož Foto: OKTAGON MMA

Z Oktagonu do RFA a zpět

Zápasníky, kteří podepsali smlouvu s RFA, ke změně vedly údajně lepší honoráře a někdy měli prostě jen chuť změnit působiště. Teď se jeden z nich, Miroslav „Inkvizitor“ Brož, vrací ke své předchozí organizaci a oznámil, že jeho další zápas bude opět pod střechou zavedené organizace Oktagon MMA. Při té příležitosti se zeptal fanoušků, s kým by ho chtěli v příštím turnaji vidět.

„INKVIZITOR je zpět!“ začíná oznámení na Instagramu. „Jaký zápas ve welteru s Mírou Brožem chceš vidět?“ zakončuje otázkou titulek u videa, v němž s kamenným výrazem svírá čerstvě podepsanou smlouvou s Oktagonem.

A proč k přestupu došlo? Žádný speciální důvod kromě vypršení smlouvy s RFA neznáme, spekuluje se ale, že Brož je sice první, ale nebude nejspíš poslední, u koho k přestupu dojde. Promotér RFA Boris Marhanský uvedl, že jsou hrozně vděční, že s nimi Miroslav Brož byl u počátků jejich organizace a že mu přestup určitě nevyčítají. Upozornil také, že podobné změny jsou v naprostém normálu a že se pravděpodobně v budoucnu ještě podobných škatulat dočkáme.

V rámci RFA si Inkvizitor odbojoval dva vítězné duely a pravděpodobně by ho dřív či později čekal boj o titul, ale přesto se rozhodl jinak. V prosinci v jednom z rozhovorů Miroslav uvedl, že si potřebuje vybrat novou organizaci tak, aby mu dávala smysl po všech stránkách, ale přiznal, že rok 2022 pro něho nebyl z hlediska financí zrovna slavný.

Za jeho působení v Oktagonu v letech 2018 – 2021 si Inkvizitor odbouchal osm zápasů a pět z nich úspěšně, navíc patří mezi ty bojovníky, kteří kladou důraz na pořádnou podívanou a pokaždé chce divákům předvést fight, který stojí za to. Určitě tedy bude na co se těšit a Miroslav Brož jistě plynule naváže, kde přestal.

Připomeňte si Inkvizitorův poslední zápas před odchodem do RFA, kde v rámci Oktagonu 28 porazil Emmanuela Dawu:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zápasy mezi Figueiredem a Morenem jsou vždy velmi vyrovnané

UFC 283: Figueiredo vs. Moreno 4 kurzy, analýza a livestream

Velkolepý event UFC 283 v Brazílii nabídne vůbec první tetralogii v dějinách UFC. Podívejte se na analýzu a sázkový tip. Zápas vysílá živě...

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

Miloše Petráška potkala velká smůla

Vazy v koleni nevydržely. Hvězda Oktagonu hlásí vážné zranění

Smůla na zranění bohužel pokračuje i v novém roce. Tentokrát jsme přišli o oblíbeného domácího bojovníka, který navíc bude chybět velmi...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ