Buday přejel Barnetta, vítězství mělo nepříjemnou zápletku

Slovenský obr Martin Buday má za sebou první zápas v UFC. S podsaditým šoumenem Chrisem Barnettem musel do třetího kola, kde přišel z pohledu slovenského borce hodně nešťastný moment. O výsledku ale naštěstí nerozhodl.

Martin Buday přejel Chrise Barnetta Foto: Instagram/badysbjj

Buday slaví první vítězství v UFC, nic na to nezměnil ani zakázaný úder loktem

Úvodní vystoupení Martina Budaye v UFC mělo poněkud zapeklitý průběh. Slovenský těžkotonážník a bývalý šampion organizace Oktagon, v zápase dominoval, přesto se při vyhlášení musel strachovat o výsledek. Ve třetím kole totiž uštědřil značně vyčerpanému Barnettovi loket na zátylek, po kterém přivolaný doktor zápas ukončil.

Martin Buday zvolil pro svůj první zápas v UFC proti Chrisi velmi účinnou taktiku. Během úvodních dvou kol trápil Barnetta dlouhé minuty na pletivu, kde ho zasypával extrémně tvrdými koleny. Při pěstních výměnách padaly tvrdé údery z obou stran, avšak z pohledu signifikantních úderů šly první dvě kola jednoznačně na stranu slovenského bojovníka.

V pauzách mezi koly bylo navíc jasně patrné, že Barnettovi Budayovy kolena vůbec „nechutnají“, a že má dost možná zlomená žebra. S přibývajícím časem měl Martin Buday čím dál větší převahu a ve třetím kole šel Barnett po jednom z mnoha kolen k zemi, kde jej „Badys“ počastoval velkým množstvím úderů.

Rozhodčí však ani navzdory Barnettovu verbálnímu nářku v tento moment duel neukončil. V následujících vteřinách přišel velmi nešťastný moment, když se Buday pokoušel definitivně rozhodnout zápas, zasáhl loktem Barnetta tvrdě do zátylku.

To už rozhodčí dobře viděl a správně duel pozastavil. Do akce byl poté přivolán i doktor, který shledal Barnettův zdravotní stav, jako nezpůsobilý pro další průběh boje. Jelikož ale Buday první dvě kola zcela jasně vyhrál, nejednalo se o diskvalifikaci. Badys tak slaví premiérové vítězství na technické rozhodnutí a mezi světovou elitu UFC vstoupil nejlepším možným způsobem, byť s nepříjemnou zápletkou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ