Bývalý šampion Oktagonu zná soupeře a termín příštího zápasu

Zdravotní patálie jsou konečně minulostí, a tak je tu nová výzva. Příští soupeř pro někdejšího krále bantamu organizace Oktagon budí pořádný respekt!

Tomáš Deák má před sebou další zápas Foto: Instagram/_tomas_deak

Tomáš Deák má potvrzený zápas. 16. 7. jej v ACA vyzve neporažený Khusain Shaikhaev

Potvrzeno, podepsáno. Slovenský bojovník Tomáš Deák se v ruské organizaci ACA konečně dočká zápasu. Nepůjde ale o nic jednoduchého. Jeho aktuální formu prověří na turnaji ACA 126 Khusein Shaikhaev, který se pyšní bilancí 10 výher a žádné porážky!

Zástupce OFA Tomáš Deák se měl představit už na turnaji ACA 122, do zápasu ho ale na konci dubna nakonec nepustilo zranění. Nyní má možnost si vše vynahradit. A má co napravovat! Debut v prestižní ruské organizaci se mu nepovedl, když v listopadu 2020 prohrál s Mikaelem Silanderem na škrcení.

Na Instagramu jsme ale měli možnost pozorovat tvrdou přípravu a sparingy s Vojto Barboríkem a dalšími členy Oktagon Fightling Academy. Věřme, že tentokrát bude mít Tomáš více štěstí v závěru krátké přípravy a zápas bude moci proběhnout.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ