Bývalý šampion UFC skončil ve vězení kvůli dárku od fanouška

Na tenhle zápasový trip do Las Vegas nebude Israel Adesanya vzpomínat v dobrém. Potkala ho celá řada nepříjemností v čele se ztrátou šampiónského pásu UFC. Problémy měl ale i při odletu domů na Nový Zéland. O co šlo?

Israel Adesanya se ocitl v nečekaných problémech Foto: Profimedia

Adesanya skončil ve vězení. V zavazadle měl zakázaný předmět

Israelu Adesanyovi se v posledních dnech lepí smůla na paty. V neděli ráno našeho času na turnaji UFC 281 překvapivě přišel o titul střední váhy v souboji s neoblíbeným Alexem Pereirou. Zápas se při tom pro něj vyvíjel dobře. V pátém kole ale populárnímu Izzymu došel dech, čehož Brazilec využil a tvrdě ho ukončil TKO v postoji.

Sám Adesanya porážku těžce kousal, navíc se domníval, že rozhodčí zápas ukončil předčasně. Tuto myšlenku ale vyvrátil i jeho tým, a tak na dobrovolné tiskové konferenci už působil velmi vyrovnaným dojmem a celou situaci přijal.

Nepříjemné situace tím ale neskončily. V následujících dnech si Adesanya plnil mediální povinnosti. Objevil se například v živém vysílání uznávaného novináře Ariela Helwaniho, kde duel s Pereirou do detailu rozebral.

Při odletu z letiště JFK v New Yorku ovšem nastaly nečekané komplikace. Adesanya neprošel zavazadlovou kontrolou kvůli zakázanému předmětu uvnitř jeho kufru. Jak se později ukázalo, šlo o železný boxer, známý též jako „kovové klouby“, často používaný v pouličních bitkách. Tato zbraň je v USA na černé listině, a tak musel Israel Adesanya složitě vysvětlovat, jak k ní přišel.

Bojovník vypověděl, že boxer dostal jako dar od fanouška po prohraném zápase. Zároveň se předmětu okamžitě zbavil, spolupracoval s úřady a se zpožděním nakonec odcestoval domů na Nový Zéland. Případ byl v tuto chvíli odložen na neurčito. Jisté ale je, že ani tato situace Adesanyovi po těžké porážce určitě nepřidá.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ