Češi věří Davidu Dvořákovi: Sází na něj 93% tipérů

David Dvořák už v sobotu 22. května nastoupí do třetího zápasu v UFC. Soupeřem mu bude Brazilec Raulian Paiva a český bojovník se bude muset popasovat s nelehkou úlohou favorita. Drtivá většina sázkařů věří v další výhru Undertakera.

David Dvořák bude bojovat s Raulianem Paivou Foto: Tipsport

Davidu Dvořákovi sázkaři věří. Na jeho triumf vsadili už více než 1,5 milionu

Český fighter David "Undertaker" Dvořák naposledy prohrál v roce 2012. Aktuálně drží sérii už 15 výher v řadě a v sobotu by rád přidal další vítězství. Na turnaji UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt v Las Vegas mu bude v cestě stát brazilský fighter Raulian Paiva. David Dvořák půjde do zápasu 22. května (přibližně v 01:30 v neděli našeho času) jako favorit a čeští sázkaři mu rozhodně věří.

Úspěch David Dvořáka tipuje u sázkové kanceláře Tipsport 93% sázejících. Ve čtvrtek 20.5. je na výhru českého Undertakera naloženo už více než 1,5 milionu korun. Taková částka je bezesporu neobvyklá. Pro srovnání - na Rauliana Paivu je aktuálně vsazeno 108 tisíc.

Výhru českého Undertakera tipuje i Mach Muradov

V Dvořákovo vítězství proti Paivovi věří i další vynikající bojovník Makhmud Muradov. Ten předpovídá, že David uspěje na body. Ve své analýze pro Tipsport zmiňuje taktickou vyspělost českého borce, který si zvládá hlídat i těsné zápasy. Výhodou pro Davida Dvořáka je podle Macha i jeho zkušený trenérský tým, který bezesporu opět zvolí správnou strategii.

Poměr sázek na Davida Dvořáka Foto: Screenshot z kurzové nabídky Tipsportu

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Dvořák se na UFC Fight Night utká s Raulianem Paivou

UFC: David Dvořák vs Juancamilo Ronderos informace a fight card

David Dvořák ⭐ má před sebou další bitvu v UFC. Už v sobotu 22. května ❤️ se střetne s Juancamilem Ronderosem. Podívejte se na informace a...

David Dvořák bojuje v muší váze organizace UFC

David Killa Khroust Dvořák - životopis a zápasy MMA bojovníka

David Undertaker Dvořák ❤️ je česká hvězda v prestižní UFC, kde nastupuje v muší váhové kategorii✅. Aktuálně je na 9. příčce žebříčku.

Raulian Paiva

Raulian Paiva - životopis a statistiky UFC bojovníka

25letý Raulian Paiva je brazilský MMA zápasník✔️, který nastupuje od roku 2019 v muší váhové divizi UFC.⭐ V jeho pátém utkání mezi elitou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ