„Chytrej, ale zlej“: Sivák jde rozštípat pyramidu Undergroundu

Zpátky do minulosti. I tak by se dal nazvat nový projekt organizace Oktagon s přízviskem Oktagon Underground Last Man Standing. Koho z elitních postojářů se vyplatí koncem února sledovat, a na koho si vsadit?

Václav BADBOY Sivák se představí v Oktagonu Foto: Instagram/badsivak

Oktagon Underground Last Man Standing: datum 27. 2. napíše nové příběhy v organizaci Oktagon

Na škrcení a grappling na chvíli zapomeň. Světlo reflektorů bude koncem února patřit špičkovým česko-slovenským postojářům CZ/SK scény. Thajský box i K1 položily základy fenoménu dnešní doby MMA a pozornost bude tentoktát upřena výhradně na toto bojové odvětví.

sipka Vsaď si na pyramidu v Oktagonu s bonusem na sázení ZDARMA – na pobočku nemusíš, vše zvládneš online ZDE

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Jedním z největších favoritů celé pyramidy je mladý talent Vašek Sivák. Rodáka z Ostravy si fanoušci dlouho žádali a není divu. Pro svoje výsledky, atraktivní styl, ale i upřímnost je momentálně jedním z nejzajímavějších bojovníků tuzemské scény. Tohle jméno si dobře zapamatuj. Potenciál, že ho v následujících měsících uslyšíš ještě mnohokrát je velký.

Organizace Oktagon MMA udělala návratem k pyramidovému systému boje v postoji poměrně nečekaný tah. O tom, že si to česko-slovenští zápasníci zaslouží, ale není třeba dlouze debatovat. Zároveň bude zajímavé sledovat, jak početnou komunitu návrat ke kořenům a parádní zápasy v postoji nakonec osloví.

TIP: Sebastian Fapšo porazí Matěje Kozubovského, v kurzu 1,80 sipka Vsadit u Tipsportu

Fapšo porazí Kozubovského

UNDG Last Man Standing: „dravé mládí i stará škola“

Celý galavečer Oktagon Underground Last Man Standing bude rozdělen do dvou kategorií. Superfighty a pyramida lehké váhy. Co jméno to pojem. Každé jméno má v zásobě tituly a velké úspěchy. Legendy tohoto sportu jako Tomáš Hron, či Vlado Moravčík o sobě dost možná naposledy dají výrazně vědět, zatímco vycházející hvězdy Sebastian Fapšo, Melvin Mané, či Vašek Sivák mají kariéru teprve před sebou.

sipka Sleduj nás na Instagramu a žádné novinky ti neutečou – klikni ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vašek Sivák

Václav Sivák - profil a kariéra talentovaného zápasníka

Vašek Sivák je kometa ⭐ bojových sportů u nás i v zahraničí. Jako první Čech v historii 🥇 vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul...

Tomáš Hron bude bojovat na Oktagonu Underground The Last Man Standing 27. února

Oktagon Underground: Last Man Standing program

Turnaj Oktagon Underground: Last Man Standing 🥇 se bude konat 27. února. V akci uvidíme ty největší domácí hvězdy ✅ postojářských bojových...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ