Clash of the Stars 4: Grznár vs. Roubíček kurzy, tip a livestream

Kontroverzní Filip Grznár znovu nechybí na kartě turnaje Clash of the Stars. Veterán organizace, který nevynechal ani jeden galavečer, tentokrát poměří síly s velmi šikovným Filipem Roubíčkem, který bere zápas doslova na poslední chvíli. Podívejte se na informace k utkání, sázkovou inspiraci a jednoduchý návod na sledování.

Filip Grznár rozdává před zápasem úsměvy na všechny strany Foto: Facebok/Clash of the Stars

CotS 4: Filip Grznár vs. Filip Roubíček kurzy, info, datum

V Clash of the Stars stále neporažený Filip Grznár vyhlíží další výzvu. V sobotu 11. března se měl původně utkat se slovenským speakerem, motivátorem a byznysmenem Pagym, jeho místo však na poslední chvíli zaujme mladý český bojovník Filip Roubíček. Jak se Grznár vypořádá s náhlou změnou soupeře? Vsaďte si na zápas s bonusem za online registraci ZDE

Vsaďte si na Clash of the Stars s mimořádným bonusem u Fortuny

Filip Grznár vs. Roubíček analýza a tip (3x5min., 93 kg)

Filip Grznár jde na turnaji Clash of the Stars 4 v O2 Univerzu už do svého čtvrtého utkání pod touto organizací a jako jediný tak nechyběl na žádném galavečeru. Důvod je prostý, v jeho případě se totiž snoubí sportovní výkony s kontroverzí a online dosahy, což je pro vedení doslova snová kombinace. Fenomén Grznár zkrátka přitahuje pozornost.

Vyhlášený rebel si v posledním utkání poradil s rivalem Alešem Bejrem, kterému nejprve zlomil nos a poté ho ukončil TKO. Grznárovou hlavní doménou je ovšem boj na zemi, kde ideálně využívá svoje kilogramy a velkou sílu získanou z dob působení v kulturistice.

Vzhledem k hromadě svalů, které vyžadují obrovské množství kyslíku, je pro něj problém delší průběh zápasu. Nepříjemná je i změna soupeře na poslední chvíli. Nový protivník navíc představuje daleko větší hrozbu a má naprosto jiný styl.

Martin Sedlák, alias Pagy je slovenský kreativec, kterého v Česku příliš mnoho lidí nezná. Jedno je ale jisté; nebojí se velké výzvy ani pozornosti, proto hned po turnaji CotS 3 vyzval na souboj jednoho z nejtěžších možných soupeřů, Filipa Grznára.

Pagy byl v minulosti součástí projektu organizace Oktagon, kde v rámci show Oktagon Výzva trénoval Lucii Szabovou. K bojovým sportům a trénování má velmi blízko, svého času byla jeho domovským gymem bratislavská OFA. V současnosti trénuje pod vedením Matěje Királyho v King’s gymu. Především na slovenské bojové scéně jde o dobře známé jméno, přestože v posledním období se věnuje spíše jiným projektům.

Svérazný Pagy ale nakonec proti Grznárovi nenastoupí. Důvod je velmi nezvyklý. Na poslední tiskové konferenci v pražském klubu Duplex týden před konáním galavečeru totiž někdo použil ve velké míře pepřový sprej, který konkrétně přítomnému Pagymu způsobil zdravotní obtíže. Na svém Instagramu následně vzkázal, že s takovým chování se absolutně neztotožňuje a z organizací nechce mít nic společného.

Nečekanou šanci tak dostává fanouškům dobře známý Filip Roubíček. Ten už toho, navzdory nízkému věku stihl poměrně hodně, včetně světových i evropských titulů v kickboxu a disciplíně sanda.

  • Kurz na vítězství: Grznár (2,53)
  • Kurz na vítězství: Roubíček (1,47)

Na předchozím galavečeru se Roubíček postavil v kleci hned dvěma protivníkům najednou. I díky zakázaným, ač přehlíženým úderům, ale prohrál TKO. Na vém kontě má skalp Karlose Bendy, kterého na druhém galavečeru porazil na body.

Proti Filipu Grznárovi bude mít velkou váhovou nevýhodu, v postoji by naopak mohl těžit ze své rychlosti. Celkově ale nemá absolutně co ztratit, neboť vzal zápas dva dny před turnajem.

TIP: Více než 1,5 kola,v kurzu 1,65 sipka Vsadit u Fortuny ZDE

Kurzy na počet kol

Kdy a kde sledovat Grznár vs. Roubíček živě online? PPV, Live stream

Všechny zápasy turnaje Clash of the Stars 4 můžete sledovat také živě v online livestreamu. Placené PPV lze zakoupit na clashofthestars.tv, což bude zřejmě jediný způsob, jak se podívat na galavečer pomocí streamu. Na zajímavé povídání v rámci předturnajové tiskovky B4theclash se podívejte ve videu níže.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hodnocení turnaje CLASH OF THE STARS 4: 9,9/10

  • Datum a místo konání: 11. 3. 2023 OD 18:00, O2 Univerzum, Praha
  • Nabídka sázek: Fortuna vypsala kurzy na všechny zápasy

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tadeáš Veselý platí za velkého průšviháře organizace

Clash of the Stars 4: Tadeáš Veselý vs. Fayne kurzy, tip, analýza

Tenhle spor je hodně osobní.⚡ Tadeáš Gangstaboy Veselý a Miroslav Fayne Loner si na turnaji Clash of the stars 4 plánují vyříkat své...

Tomáš Le-Sy a Psychopat Bejr na tiskovce Clash of the Stars

CotS 4: Pepřák předčasně ukončil tiskovku. Může za to Bejr?

Čtvrté Clash of the Stars se nezadržitelně blíží a dění kolem turnaje je čím dál vyhrocenější. Proč musela organizace předčasně ukončit...

Jaroslav Kotlár má před sebou další zápas v Clash of the Stars

Clash of the Stars 4: Kotlár vs. Huhu kurzy, analýza a tip

Nejznámější sekuriťák v Česku Jarda Kotlár jde znovu do boje ⚡. Na co si v tomto souboji těžkých vah vsadit a kde zápas sledovat? Poradíme...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ