Clash of the Stars 4: Tadeáš Veselý vs. Fayne kurzy, tip, analýza

Tenhle spor je hodně osobní. Tadeáš Gangstaboy Veselý a Miroslav Fayne Loner si na turnaji Clash of the stars 4 plánují vyříkat své neshody pomocí pěstí. Kdo bude po zápase slavit?

Tadeáš Veselý platí za velkého průšviháře organizace Foto: Facebook/Clash of the Stars

CotS4: Miroslav Fayne Loner vs. Tadeáš Gangstaboy Veselý kurzy, datum a info

Neoblíbený rváč a raubíř Tadeáš Veselý jde do svého třetího MMA zápasu. Tentokrát má na něj zálusk Youtuber „Fayne“, který k němu chová velkou zášť až nenávist. Celý spor a trashtalk se navíc posunul do velmi osobní roviny, což slibuje velmi tvrdý a možná i krvavý duel. Kdo dokáže lépe načasovat formu a soupeře přetlačit? Vsaďte si na COTS 4 s pěkným bonusem za registraci

Vsaďte si na Clash of the Stars s mimořádným bonusem u Fortuny

Zápasy Tadeáše Veselého jsou vždy extrémně vyhrocené, a nejinak je tomu i v případě nadcházejícího turnaje Clash of the Stars 4. Svérázný Gangstaboy má ale pro strach uděláno a i tuhle výzvu bez mrknutí oka přijal. Sebevědomí má jako vždy na rozdávání. V posledním kole si navíc poradil s houževnatým Snejksem, kterého ukončil TKO. Předtím naopak schytal bití od tiktokera Luktumy, celkově jsou ale výkony Tadeáše, navzdory nepříliš atletické postavě, divácky atraktivní.

Ani jeho nebojácný projev v kleci však nedělá dojem na Miroslava Lonera, který je v online světě znám pod přezdívkou Fayne. Neoblíbeného rivala plánuje zašlapat do země i proto, že slovně zaútočil na jeho rodinu. Vzájemný spor navíc gradoval také na tiskovce B4theClash, kde Tadeáš Veselý neváhal použít pepřový sprej, což Fayneho ještě více namíchlo.

  • datum a čas zápasu: Sobota 11. 3. okolo 21:00

Youtuber Fayne naposledy prohrál na submisi se Senseyem, což se rozhodně nečekalo. O to víc ale v přípravě makal a podle vlastních slov se posunul ve všech aspektech boje. S jakou na něj vyrukuje Tadeáš Veselý, který se prezentuje spíše pouličním stylem boje, se dozvíme už v sobotu. Sázkové kurzy favorizují v tomto souboji Fayneho a k tomuto tipu se přikláníme i my.

TIP: Fayne vyhraje, v kurzu 1,15 sipka Vsadit u Fortuny ZDE

Veselý vs Fayne kurzy

Kdy a kde zápas Tadeáš Veselý vs. Fayne sledovat online živě? Live stream, PPV

Aktuální formu Tadeáše Veselého a Fayneho můžete sledovat online pomocí placeného PPV na clashofthestars.tv. Na zápas si také můžete vsadit u Fortuny ZDE. Na incident s pepřákem z předzápasové tiskové konferenci se můžete podívat zde.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jaroslav Kotlár má před sebou další zápas v Clash of the Stars

Clash of the Stars 4: Kotlár vs. Huhu kurzy, analýza a tip

Nejznámější sekuriťák v Česku Jarda Kotlár jde znovu do boje ⚡. Na co si v tomto souboji těžkých vah vsadit a kde zápas sledovat? Poradíme...

Turnaje Clash of the Stars to je především obrovská show

Organizace Clash of the Stars - aktuální info a program turnajů

Clash of the Stars stále více nabírá na popularitě ✔️. Veškeré informace i pikantní zajímavosti ze zákulisí organizace ⚡ se dočtete v tomto...

Tomáš Le-Sy a Psychopat Bejr na tiskovce Clash of the Stars

CotS 4: Pepřák předčasně ukončil tiskovku. Může za to Bejr?

Čtvrté Clash of the Stars se nezadržitelně blíží a dění kolem turnaje je čím dál vyhrocenější. Proč musela organizace předčasně ukončit...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ