Co je Apex Center? Turnaje UFC v Las Vegas

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Proč se aktuálně některé turnaje UFC konají ve městě Las Vegas, které se proslavilo hlavně hazardem? A co je to vlastně Apex Center? Podívejte se na informace v článku.

Las Vegas v Nevadě Foto: Pixabay

Co je Apex Center? Proč se konají turnaje UFC v Las Vegas?

Apex Center je malá aréna v americkém Las Vegas, kde aktuálně probíhají některé turnaje UFC bez diváků. Dříve Apex Center sloužilo i pro výběr bojovníků v zápasech Dana White's Contender Series. Jedná se o malou halu s několika místy k sezení a oktagonem pro MMA. Klikněte zde a sledujte všechny turnaje UFC živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Las Vegas v Nevadě je město proslavené hazardem. Nalezneme zde mnoho nejrůznějších kasín, kde si hráči mohou vybrat z obrovského množství herních automatů. Kromě zábavy ve formě hazardních her je ovšem toto místo známé i z dalších důvodů. V poslední době se v Las Vegas totiž rozrůstá i sport. Před několika lety vznihl hokejový tým Vegas Golden Knights, který se hned v první sezóně dostal do finále celého NHL.

Kromě špičkového hokeje se obyvatelé Vegas mohou podívat i na fotbalové zápasy týmu Las Vegas Lights FC, který aktuálně hraje druhou nejvyšší soutěž v USA. Pokud se ovšem zaměříme na americkou NFL, která je v zámoří mnohem populárnější, nalezneme ve městě mužstvo Las Vegas Raiders.

Pouhých pár kilometrů od hokejové arény a obřích hotelů s casiny se nachází i základna UFC. Apex Center leží na ulici El Camino Road a v těsné blízkosti nalezneme i UFC Perfomance Institute, který ve světě bojových sportů nemá obdoby. Jedná se v první řadě o tréninkové zařízení, kde je ovšem o bojovníky postaráno nejmodernějšími technologiemi i v oblasti regenerace a zároveň zde probíhají i nejrůznější výzkumy.

David Dvořák po druhé výhře v UFC vyzkoušel i hraní v casinu

Zkušenost s Apex Center má i český bojovník David Dvořák. V nervydrásajícím duelu s Jordanem Espinosou dokázal zvítězit na body a připsat si už 19. výhru v kariéře. Po vynikajícím výkonu se bojovník s přezdívkou "Undertaker" podle svých slov zašel odreagovat i do jednoho z místních ikonických casin.

Pokud byste ovšem od Dvořáka čekali nějaké vysoké sázky a dlouhé vysedávání před výherními automaty, velmi byste se spletli. Český reprezentant ve flyweight totiž po prohře pěti dolarů svůj herní zážitek raději ukončil.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.