Conor McGregor by rád odvetu s Mayweatherem. Chystá návrat

V souvislosti s Conorem McGregorem se prakticky každý den objeví nová informace o jeho osobě. Těch zápasových bylo ale v poslední době i díky vážnému zranění po skrovnu. Teď nejslavnější MMA bojovník planety promluvil o budoucích plánech.

Conor McGregor - Zdroj ČTK,DPA,HOCH ZWEI Foto: ČTK/DPA/HOCH ZWEI

Conor McGregor se chce brzy vrátit k zápasení, potvrdil v rozhovoru

Respektovaný MMA novinář Ariel Helwani vyzpovídal v unikátním rozhovoru Conora McGregora pod záštitou organizace UFC. Pozitivně naladěný „champ champ“ naznačil svoje nejbližší plány i zavzpomínal na klíčové momenty kariéry. Dobře naladěný Ir odpovídal na výborně vedený rozhovor Ariela Helwaniho, který je ve světě bojových sportů právem považován za jednu z největších novinářských kapacit.

„Já jsem jediný opravdový champ champ organizace UFC, vždy to tak bude. Zapamatujte si to. Chci být znovu aktivním bojovníkem a vrátit se k životnímu stylu, na který jsem byl zvyklý. Po zápase oslava, pak zpět do tréninku. Můj návrat v tomto roce je možný. Cítím se skvěle a soustředím se na sebe a tréninky.

Zatím není jasné, v jaké nastoupím váhové kategorii a proti komu to bude. Záleží to jen na mě. Možností je mnoho. Není to o tom, že by přišla nová verze Conora, jsem teď zkušenější a hlavně natěšený dát fanouškům to, po čem touží.“

„O odvetu s Floydem Mayweatherem bych určitě měl zájem. Myslím, že by to v budoucnu mohlo vyjít. Ten zápas by byl teď jiný, hodně jsem se se svým boxerským trenér posunul. Vím, jak ho porazit. Vím, jak najít mezery v jeho stylu. Opravdu miluji box, je to skvělý sport.“

Conor několikrát během rozhovoru zdůraznil, že se chce zůstat hlavně sám sebou a nikdy nezapomenou, odkud vzešel. „Všechno je o čase, Arieli. Čas je to nejdůležitější. Pak je tu vášeň pro ten sport. Stále to miluji.“

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem

Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob❤️. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu✔️. Toto je jeho...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ