CotS 4: Pepřák předčasně ukončil tiskovku. Může za to Bejr?

Čtvrtý turnaj Clash of the Stars se nezadržitelně blíží a dění kolem celé organizace je čím dál vyhrocenější. Proč musela být předčasně ukončena závěrečná tiskovka?

Tomáš Le-Sy a Psychopat Bejr na tiskovce Clash of the Stars Foto: Youtube/Clash of the Stars

Pepřák na tiskovce Clashe – kvůli komu se musel evakuovat celý Duplex?

Čtvrtý turnaj Clash of the Stars se blíží a účastníci jsou čím dál víc jako utržení ze řetězu. Nejdříve na závěrečnou tiskovku vtrhl rozčilený Bejr převlečený za lékaře a začal se pouštět do celé organizace. Nejvíc ho ale očividně dráždí promotér Le Sy, s nímž si při té příležitosti dohodnul společný zápas. Spor dlouho klíčil už na sociálních sítích a zřejmě mu bude konec až poté, co se společně pánové potkají v kleci.

Bejr na tiskovce řešil hlavně svou poraněnou nohu, na kterou mu prý skočil rozhodčí zápasu s Grznárem„Skáčete tady na krky. Nejen ty, ale i ten tvůj zachcan, kterej je tvůj zaměstnanec. Ty jsi úplně stejná močka...Ti tady klidně můžu rozkopnout držku. Rád bych tě přede všemi vyzval a klidně i toho rozhodčího... Vyjádři se k tomu!“ křičel na promotéra.

Potom se do sebe tradičně pustili Aleš Olejník s Králem Berouna. Olejník předváděl své klasické zběsilé výpady směrem k soupeři, které za hlasitého smíchu přítomných brzdila ochranka. Do toho všeho neúnavně dál vstupoval rozčilený Bejr.

To byl ale teprve začátek a tiskovku Clast of the Stars 4 čekalo mnohem dramatičtější vyvrcholení. Těsně před příchodem dalšího potížisty Tadeáše Veselého se začalo osazenstvo včetně účastníků a promotérů dusit. Za všeobecného kašlání musela být tiskovka předčasně ukončena a Duplex se okamžitě vylidnil. Místnost byla pravděpodobně zamořena pepřovým sprejem.

Všechno ukazuje na to, že v zamoření má prsty právě vzteklý Bejr, který se pak po klubu procházel v plynové masce.

„... Bylo to přes čáru a rezolutně se od toho distancujeme. Ať už to udělal kdokoliv, tak to přehnal. Pokud to udělal Aleš Bejr, tak s ním ukončíme veškerou spolupráci...“ vyjádřili se k věci promotéři.

Zdá se, že stříkání pepřovým sprejem začíná být v Clash of the Stars pomalu tradicí. Hlavní roli hrál i v nedávné aféře, kde zmiňovaný Tadeáš Veselý vytáhl pepřák na svého soupeře youtubera Fayneho.

Podívejte se na kompletní záznam z tiskové konference:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ronald Paradeiser slaví vítězství

Ronald Paradeiser - životopis a zápasy MMA bojovníka

Obrovsky talentovaný a pokorný zápasník🤗, který má na svém kontě i přes svůj nízký věk celou řadu cenných skalpů.☝ Toto je příběh a kariéra...

Matěj Peňáz bude bojovat na Oktagon 21

Oktagon 21: Matěj Peňáz vs. Romain Debienne kurzy

Český bojovník Matěj Peňáz má před sebou další zápas. 🥊 Na Oktagonu 21 se utká s francouzským Romainem Debiennem.⚡ Podívejte se na návod...

Francis The Predator Ngannou

Výzva pro Predátora: pomstí se šampionovi?

Jedním z největších taháků nadcházejících týdnů v rámci UFC bude odveta mezi držitelem pásu těžké váhy Stipe Miocicem a Francisem Ngannou.⚡...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ