Další UFC kontrakt na dohled? Neporažená Češka je blízko

V samém závěru roku 2021 jsme poznali vůbec první ženskou šampionku organizace Oktagon MMA. Teď to však vypadá, že před Terezou Bledou stojí další kariérní posun.

Tereza Bledá pravděpodobně bude bojovat v Contenderu o UFC smlouvu Foto: OKTAGON MMA

Tereza Bledá UFC: česká fighterka by mohla zabojovat v Contenderu

Na trase Oktagon - UFC je v posledních týdnech poněkud rušno. Poté, co svoji oficiální pozvánku do Dana White’s Contender Series potvrdil Matěj Peňáz, spekuluje se nad životní výzvou také pro neporaženou českou bojovnici a šampionku muší váhy Terezu Bledou!

Zprávy o účasti Terezy Bledé v Contenderu se začaly šířit na sociální síti Twitter, v tuto chvíli však prozatím nejde o oficiální zprávu. Toto téma však visí ve vzduchu už poměrně dlouho a není se čemu divit. Tereza Bledá vlétla do profi MMA jako uragán a během necelých dvou let si v Oktagonu připsala 5 dominantních výher a ještě předtím ovládla improvizovaný projekt Oktagon Underground.

Po Matěji Peňázovi, který o smlouvu s organizací UFC zabojuje 30. srpna 2022, se tak Česko může pravděpodobně těšit na dalšího domácího zástupce v zápase o oficiální kontrakt. Tereza Bledá se totiž kromě svých nesporných kvalit může pochlubit také spoluprací s First Round Managementem, který zastupuje celou řadu UFC bojovníků, včetně Jorge Masvidala, uvedl server mmashorties.

Že je UFC pro Terezu jednoznačný cíl, potvrdil už před časem trenér André Reinders. V posledním zápase Bledá 30. prosince 2021 zcela deklasovala už v prvním kole Mabelly Limu a získala šampionský pás organizace Oktagon MMA. Od té doby řešila různé zdravotní patálie a informace o dalším zápase nepřicházely. Teď se však zdá, že během nejbližších dnů by mohlo být o budoucnosti české reprezentantky jasněji.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ