Další vyhazov v UFC! Končí brazilský veterán

Organizace UFC sáhla k dalšímu nepříjemnému ukončení spolupráce. Končí 41letý veterán Ronaldo Souza, kterého celý svět zná pod přezdívkou Jacaré. Čtvrtá porážka v řadě mu definitivně zlomila vaz.

Jacaré Souza už v UFC zápasit nebude Foto: Profimedia

Další vlnu propouštění odnesl veterán UFC Jacaré Souza. Kam povedou jeho další kroky?

Nejlepší světová liga ohlásila smutný odchod. Po 4 porážkách v řadě se rozloučila s Brazilcem Ronaldem Souzou, který v UFC působil od roku 2013. Jacaré se v posledních letech střetl s absolutní špičkou střední i polotěžké váhy.

Jack Hermansson, Jan Blachowicz, Kevin Holland a naposledy André Muniz rozhodli svými výhrami o tom, že populární Brazilec Jacaré po více než 8 letech opouští světovou MMA elitu. 6 porážek v posledních 8 zápasech ale dávaly tušit, že tento ortel přijde. Ve svém posledním zápase se navíc Jacaré nepřijemně zranil. V polovině května mu totiž André Muniz v technice armbar zlomil ruku! Trpké loučení.

Ale i tyto situace ve světě UFC přichází a nejedná se o nic výjimečného. V minulosti navíc stejný osud potkal i špičkové české zápasníky Viktora Peštu, Karlose Vémolu či Lucku Pudilovou. Laťka v UFC je zkrátka nastavena obrovsky vysoko a ztráta formy, potažmo výkonnosti je nekompromisně „odměněna“ vyhazovem. Z tohoto úhlu pohledu se tak Jacarého 8 let v UFC jeví jako velice slušný počin.

A kdo ví, třeba jej uvidíme v boji v rámci druhé nejlepší organizace Bellator. Tam v poslední době míří celá řada veteránů, kteří zde dostávají královsky zaplaceno. V každém případě Jacarého odchod znamená, že UFC opouští další známá tvář, na kterou jsme byli dlouhé roky zvyklí.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jan Blachowicz

Jan Blachowicz – profil a zápasy UFC bojovníka

Jan Blachowicz je polský zápasník🛡️, který nastupuje v nejlepší lize smíšeného bojového umění UFC.✅ V září 2020 vybojoval titul polotěžké...

Las Vegas v Nevadě

Co je Apex Center? Turnaje UFC v Las Vegas

Proč se aktuálně některé turnaje UFC konají ve městě Las Vegas, které se proslavilo hlavně hazardem? 🍒 A co je to vlastně Apex Center?...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ