Další změna! Zraněného Buchingera střídá Bojan Veličković

Turnaj Oktagon 29 dostává ránu za ránou. Tentokrát se změna týká složení hlavního titulového zápasu o šampionský pás velterové divize.

Bojan Velickovic se utká s Davidem Kozmou o titul velterové váhy Foto: OKTAGON MMA

Kozmu čeká srbský kopáč Velickovic. Buchingera nepustí do hry zranění

Šampion velterové váhy David Kozma se musí vypořádat s nepříjemnou změnou soupeře. K utkání s Ivanem Buchingerem totiž nakonec nedojde. Legendární Buki řeší náhlé zdravotní komplikace, které si přivodil v tréninku a v zápase se neukáže. V podcastu MMA Letem světem zaznělo, že dvojnásobný šampion utrpěl zlomeninu nohy.

Promotéři za Buchingera našli náhradu v osobě bývalého UFC zápasníka a přemožitele Jirky Procházky, Bojana Veličkoviče. Ten si zatím pod organizací Oktagon připsal dvě suverénní výhry, když na něj shodně v první kole nestačili Emmanuel Dawa a Carlo Prater.

Veličkovič je pověstný svými tvrdými lowkicky, který doslova ničí soupeře za soupeřem. Aktuálně se veze na vlně čtyř výher v řadě. Hlavní zápas turnaje Oktagon 29 v Brně má tak zbrusu nové složení, což je mrzuté samozřejmě především pro Davida Kozmu, který se tři měsíce připravoval na stylově naprosto odlišného soupeře. Podle Růžového pantera budou o osudu utkání se Srbem rozhodovat první dvě kola.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný musel učinit další těžké rozhodnutí

Turnaj v Ostravě se opět přesouvá. Co na to fanoušci?

Měl to být jeden z vrcholů letošního roku. Ostrava se však kvůli kritické situaci v regionu turnaje organizace Oktagon znovu nedočká....

Václav Mikulášek bude na Oktagonu 29 čelit Tomáši Melišovi (Bolovi)

Oktagon 32: Mikulášek vs. Meliš - kurzy, tip a livestream

Na turnaji Oktagon 32 v Ostravě ⚔️ dojde na bitvu velkých nepřátel. Vašek "Baba Jaga" Mikulášek a Tomáš Meliš (Bolo) ⚡ se konečně utkají...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ