Dana White naznačil, jak je to s návratem Natea Diaze

Kolem návratu bouřliváka Natea Diaze do ostrého zápasu je v posledních dnech pořádně rušno. Kdy a proti komu by měl jít miláček davů do znovu boje?

Nate Diaz by se měl v nejbližších měsících objevit v kleci Foto: Profimedia

Nate Diaz se chystá na návrat, UFC ale s oznámením zápasu nespěchá

Málokdo dokáže přitahovat takovou pozornost jako „zlobivý muž UFC“ Nate Diaz. Fanoušci ho zkrátka milují, třebaže za posledních 6 let byl v kleci pouze třikrát. Jeho extravagantní chování k UFC neodmyslitelně patří. Má ale ještě stále co nabídnout po sportovní stránce?

Nate Diaz naposledy zápasil na UFC 263 v červnu 2021, kdy ho v pětikolovém zápase na body porazil rozjetý Leon Edwards. Od té doby se Diaz v kleci neobjevil. Do vypršení stávajícího kontraktu mu zbývá jeden zápas a podle zahraničních zdrojů už probíhá vyjednávání o nové smlouvě ze strany UFC. Šéf Dana White si totiž velmi dobře uvědomuje, jak populární je Nate Diaz nejen v USA.

Sám Nate Diaz vyzval Dustina Poiriera, se kterým se měl utkat už v roce 2018, ale pro zdravotním komplikace na straně soupeře nakonec k zápasu nedošlo. Diaz by se podle svého vyjádření tímto zápasem rád s UFC rozloučil a odešel do sportovního důchodu, o čemž samozřejmě White nechce ani slyšet.

Na tiskové konferenci po turnaji UFC 272 se jeden z přítomných novinářů zeptal bosse UFC, jak pokračuje vyjednávání o dalším zápase s Natem Diazem, načež White stroze odpověděl: „Velmi dobře“. Pravdou ale je, že Diazovi se otálení s oznámením zápasu ze strany UFC vůbec nelíbí. Příčinou by však mohly být podmínky nové smlouvy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přesné datum ani jméno soupeře pro Natea Diaze tak stále neznáme a jisté není ani další pokračování UFC rebela, který se kromě kouření marihuany na tiskovkách proslavil tím, že v roce 2016 jako první dokázal nejlepší světové organizaci ukončit slavného Conora McGregora. Od té doby šla ale kariéra Natea Diaze spíše z kopce, což vyústilo ve spory s UFC a tříletou pauzu (2016-2019).

Zda dá nakonec Dana White zápasu Diaz vs. Poirier zelenou se teprve ukáže. Na dvojnásobného kata Conora McGregora z posledního doby, Dustina Poiriera, si totiž dělá zálusk i Colby Covington. V tomto případě ale hraje roli to, že se jedná o rozdílné váhové kategorie, protože Colby zápasí ve velteru (77kg), zatímco Poirier a Diaz jsou lehké váhy (70).

Fanoušci po odložené bitvě Diaze s Poirierem hodně volají, a tak nás během léta může čekat skutečná UFC lahůdka.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...

Zápas Jiřího Procházky na UFC 275 proběhne v parádní čase

Procházka půjde o titul v luxusním čase! Kde proběhne UFC 275?

Český bojovník Jiří Procházka se v červnu utká o titul polotěžké váhy UFC s Gloverem Teixeirou. Kdy a v kolik hodin půjde český samuraj do...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ