Dana White: Termín UFC 249: Khabib - Ferguson platí!

UFC 249 s titulovým soubojem Khabiba Nurmagomedova a Tonyho Fergusona podle Dany Whitea i navzdory koronavirové pandemii uvidíme ve stanoveném termínu.

UFC 249 Khabib vs. Ferguson bude! Foto: Instagram

Odkládat se nebude! UFC 249 proběhne podle plánu, tvrdí Dana White

Prezident UFC Dana White v živém vysílání na svém Instagramovém účtu potvrdil, že dlouho očekávaný souboje Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson proběhne podle plánu 18. dubna. Rovněž potvrdil, že celý turnaj bude bez diváků. Klikněte zde a vsaďte si na UFC 249 Khabib - Ferguson i s Machem Muradovem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

UFC 249 mělo původně proběhnout 18. dubna v Brooklynu. Už teď je ovšem jasné, že pokud titulový souboj skutečně v dubnu uvidíme, určitě se bude konat jinde. Tento turnaj má nabitou fight card, kde nechybí ani český Uzbek Makhmud Muradov. I navzdory prázdným tribunám by se tak jednalo o parádní podívanou.

Souboj Khabiba Nurmagomedova a Tonyho Fergusona se v minulosti už čtyřikrát odložil a Dana White i nadále tvrdí, že ani koronavirová pandemie této třaskavé bitvě nezabrání. Hlavní tvář UFC rovněž všechny fanoušky ujistila, že bojovníci nastoupí ze své vlastní vůle.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.