David Dvořák - nový český zápasník v UFC

V kuloárech MMA koluje naprosto bombastická zpráva! Čech David Dvořák bude bojovat na UFC v Brazílii, které je na programu již 14.března.

David Dvořák David Dvořák, Foto: Instagram

Dlouhou dobu nemělo české MMA žádného zástupce v nejprestižnější organizaci UFC. Nyní po Jiřím „Denisa“ Procházkovi a uzbeckém Čechovi Machmudovi Muradovovi do UFC vstupuje další Čech. A není jím nikdo jiný než od roku 2012 neporažený David Dvořák, jehož celková bilance v kleci MMA čítá 20 zápasů a 17 výher.

David Dvořák míří do UFC

Jméno David Dvořák možná ve fanoušcích nerezonuje tolik jako třeba Karlos Terminátor Vémola a nebo Atilla Végh, ale jeho zápasová bilance je opravdu impozantní. David Dvořák má na svém kontě aktuálně 13 výher v řadě a tak se není čemu divit, že ho oslovila i prestižní organizace UFC. I když sám David Dvořák stále nic oficiálně neoznámil a odmítá vše komentovat, tak jeho vyjádření na Instagramu nám hodně napovídá: "Internetem se začala šířit zpráva, kterou momentálně nemohu komentovat. Vím, že mi fandíte a podporujete mě, a to je pro mě hnací motor. Rád bych vás požádal o trpělivost a klid na trénování. Jakmile to půjde, podělím se s vámi o detaily". V Čechách David spolupracuje s organizací Oktagon a ta sama potvrdila, že s UFC jedná.

Sleduj video zde

David Dvořák bude bojovat na UFC Fight Night 170 v Brazílii

14.března se v Brazílii uskuteční v letošním roce první galavečer v Jižní Americe a právě na něm se David Dvořák představí. Na tomto turnaji v MMA David nastoupí v muší váze místo zraněného Číňana Su Mu-ta-er-ťiho a své síly poměří s domácím bojovníkem Brunem Silvou. Jak sám David říká, tak bojovat v zahraničí je jeho touha, která se mu velmi zkomplikovala po finančních problémech organizace XFN, pod kterou bojoval. Ale start v UFC je jistě dobrou náplastí na prodělané trable a trochu přibrzděnou kariéru. Nečeká ho ale žádná snadná práce. Brazilec Silva totiž vyhrál své poslední 4 zápasy v řadě a před svým domácím publikem rozhodně bude chtít zvítězit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.