David Dvořák - nový český zápasník v UFC

V kuloárech MMA koluje naprosto bombastická zpráva! Čech David Dvořák bude bojovat na UFC v Brazílii, které je na programu již 14.března.

David Dvořák David Dvořák, Foto: Instagram

Dlouhou dobu nemělo české MMA žádného zástupce v nejprestižnější organizaci UFC. Nyní po Jiřím „Denisa“ Procházkovi a uzbeckém Čechovi Machmudovi Muradovovi do UFC vstupuje další Čech. A není jím nikdo jiný než od roku 2012 neporažený David Dvořák, jehož celková bilance v kleci MMA čítá 20 zápasů a 17 výher.

David Dvořák míří do UFC

Jméno David Dvořák možná ve fanoušcích nerezonuje tolik jako třeba Karlos Terminátor Vémola a nebo Atilla Végh, ale jeho zápasová bilance je opravdu impozantní. David Dvořák má na svém kontě aktuálně 13 výher v řadě a tak se není čemu divit, že ho oslovila i prestižní organizace UFC. I když sám David Dvořák stále nic oficiálně neoznámil a odmítá vše komentovat, tak jeho vyjádření na Instagramu nám hodně napovídá: "Internetem se začala šířit zpráva, kterou momentálně nemohu komentovat. Vím, že mi fandíte a podporujete mě, a to je pro mě hnací motor. Rád bych vás požádal o trpělivost a klid na trénování. Jakmile to půjde, podělím se s vámi o detaily". V Čechách David spolupracuje s organizací Oktagon a ta sama potvrdila, že s UFC jedná.

Sleduj video zde

David Dvořák bude bojovat na UFC Fight Night 170 v Brazílii

14.března se v Brazílii uskuteční v letošním roce první galavečer v Jižní Americe a právě na něm se David Dvořák představí. Na tomto turnaji v MMA David nastoupí v muší váze místo zraněného Číňana Su Mu-ta-er-ťiho a své síly poměří s domácím bojovníkem Brunem Silvou. Jak sám David říká, tak bojovat v zahraničí je jeho touha, která se mu velmi zkomplikovala po finančních problémech organizace XFN, pod kterou bojoval. Ale start v UFC je jistě dobrou náplastí na prodělané trable a trochu přibrzděnou kariéru. Nečeká ho ale žádná snadná práce. Brazilec Silva totiž vyhrál své poslední 4 zápasy v řadě a před svým domácím publikem rozhodně bude chtít zvítězit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ