David Dvořák si s nepřízní osudu poradil skvěle

Čech David „Undertaker“ Dvořák má za sebou třetí zápas v UFC. Proti zaskakujícímu Juancamilu Ronderosovi nepřipustil žádné překvapení a soupeře ukončil v prvním kole.

David Dvořák svůj zápas zvládl a vyhrál Foto: David Dvořák

David Dvořák vítězí na Rear Naked Choke v prvním kole

Splněno. Český zástupce v nejlepší lize světa UFC zvládl svůj zápas proti na poslední chvíli zaskakujícímu Kolumbijci Ronderosovi a utáhl jej na povedenou submisi. Nelehkou úlohu zvládl svěřenec Patrika Kincla a Jana Maršálka skvěle a znovu nás všechny přesvědčil, jak velkým profesionálem je.

To se naopak nedá říci o Brazilci Raulianu Paivovi, který měl s Dvořákem původně na turnaji UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt zápasit. Na váze ale nečekaně zkolaboval a musel být převezen do nemocnice. Vedení UFC se ale naštěstí podařilo zachránit Davidovu tvrdou přípravu a narychlo sehnalo Juancamila Ronderose.

Ten se svojí chvilky slávy chopil sympaticky a v samotném zápase to byl on, jehož rána dopadla na soupeřovu bradu jako první. David Dvořák si ale zkušeně počkal na chybu kolumbijského bojovníka, díky které ho vzal na zem a po pár vteřinách uškrtil technikou Rear Naked Choke. Třetí výhra v UFC sice má podivnou pachuť, rozhodně se ale počítá!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

David Dvořák má jiného soupeře

Nečekaná změna: David Dvořák má na sobotu jiného soupeře

David Dvořák se musí vyrovnat se změnou soupeře pouze den před samotným zápasem. Raulian Paiva totiž omdlel v důsledku shazování a Dvořák...

Jack Hermansson patří na zemi k nejlepším bojovníkům střední váhy UFC

UFC Fight Night: Hermansson vs. Shahbazyan - analýza a kurzy

Turnaj UFC Vegas 27 se uskuteční už o tomto víkendu a jedním z hlavních highlightů karty je kromě zápasu Davida Dvořáka i duel Jacka...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ