David Kozma čeká další dítě. Stane se z něj dvojnásobný otec

David Kozma a jeho partnerka oznámili prostřednictvím sociálních sítí fanouškům skvělou novinu – budou z nich dvojnásobní rodiče. Na instagramu sdíleli snímek z ultrazvuku, na němž je nový člen rodiny krásně vidět.

David Kozma Leandra Silvu porazil na body Foto: OKTAGON MMA

David Kozma bude dvojnásobný otec

Do rodiny Kozmových přibude nový člen. To je zřejmé z příspěvku, který dnes Růžový panter zveřejnil na svém instagramu. Na fotce je celá rodina a Davidova partnerka drží v ruce snímek z ultrazvuku.

Fotografii nebylo třeba nijak zvlášť komentovat, a tak v popisku stojí jen: „Tak v říjnu bude sranda. 😁❤️“ Je tedy zřejmé, že dvojice pár měsíců čekala, než se rozhodli šťastnou novinu oznámit veřejně.

Příspěvek okamžitě strhl vlnu nadšení a přání a mezi gratulanty se objevilo i pár slavných jmen nejen ze světa MMA. Davidovi a jeho rodině poblahopřál například zápasník a rapper Marpo, strongman Jiří Tkadlčík, další bojovník Oktagonu Miroslav Brož nebo zpěvačka Lucie Vondráčková.

Když David se Sarah čekali prvního potomka, měl před sebou Kozma zápas s Leandrem Silvou, kterého se mu podařilo na body porazit. Už předtím se David Kozma vyjádřil, že ho nastávající otcovství motivuje a povzbuzuje k lepším výkonům: „... teď už nebojuju jen sám za sebe, ale za svoji rodinu,“ prohlásil tehdy v rozhovoru pro Blesk.

Tentokrát Kozma bojuje o miliony v pyramidě Tipsport Game Changer a koncem května ho čeká nelehký souboj (v rámci pražského turnaje s hlavním, dlouho očekávaným zápasem Kincl vs. Vémola) o postup do semifinále s francouzským zápasníkem Alexem Lohoré. Uvidíme tedy, zda bude mít na Davida Kozmu očekávání druhého potomka stejný účinek, jako tomu bylo poprvé.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola při každodenní dřině na tréninku

KTV má před sebou tradiční boj s váhou. Kolik kilogramů shazuje?

Karlos Terminátor Vémola se po dlouhé zápasové pauze zdá být ve výtečné formě. Kolik tentokrát musí v přípravě na Matavaa hubnout se...

Fabiana Bytyqi má před sebou náročnou obhajobu titulu WBC

Box o titul WBC: Fabiana Bytyqi vs. Elizabeth Lopez Corzo - kurzy

Nejlepší česká boxerka Fabiana Bytyqi 🥊️ má před sebou náročný úkol v podobě obhajoby světového pásu organizace WBC.⭐ Podrobnosti najdete v...

Baba Jaga se vrací do klece

Oktagon 41: Mikulášek vs. Viszlay kurzy, tip a livestream

Na turnaji Oktagon 41 v Liberci se po 4 měsících ukáže v MMA kleci i kontroverzní Baba Jaga Václav Mikulášek. Jeho soupeřem bude houževnatý...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ