David Kozma přiznal lákavou nabídku. Vymění pěsti za facky?

David Kozma dostal velmi netradiční nabídku – účastnit se takzvané fackované, o níž se teď ve světě hodně mluví. Údajně mu za to byl nabídnutý i pěkný honorář, tahle disciplína však stále v mnohých vyvolává pochybnosti. Jak se k tomu staví sám Kozma?

David Kozma Foto: OKTAGON MMA

David Kozma v Red Face? Co říká na fackovanou?

Když médii prosvištěla zpráva o tom, že si jeden z nejslavnějších mužů MMA světa Dana White založil novou organizaci s trefným názvem Power Slap, mnozí nad tím kroutili hlavou. Na tuto původně výhradně ruskou kratochvíli vždycky pohlížela většina bojových sportů skrz prsty, a navíc se nejednou ukázalo, že to může být nebezpečné.

„Co budu mít slovo, tak se tohle nebude dít,“ vyjádřil se striktně promotér a moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný v MMA LETEM SVĚTEM na otázku, zda se něčeho podobného můžeme dočkat v rámci Oktagonu. „Bojovali jsme dlouhé roky proti tomu, aby tohle vůbec bylo spojované s bojovýma sportama,“ dodal.

I přesto kontroverzní soutěž uvidíme pravděpodobně i v Čechách, protože i tady vznikla organizace, jež hodlá zprostředkovávat turnaje ve fackované. Organizace Red Face je poměrně mladá, ale nutno přiznat, že bojovníkům nenabízí málo – v současné době shání velká jména bojových sportů do pyramidy, na jejímž vrcholu vítěze čeká jeden milion korun.

Podívejte se, jak to vypadá během turnaje Power Slap:

Už teď se kolem celé organizace točí známá jména: s projektem je spojený Michal Kavalčík, alias Ruda z Ostravy, nebo Filip Grznár a Tomáš Chlup, kterého letos čeká hlavní zápas v kuriózním turnaji Clash of the Stars.

Organizátoři budoucích turnajů Red Face však míří ještě výš a nebojí se oslovit i velké bojovníky Oktagonu. Své o tom ví i David Kozma, kterému byla údajně účast nabídnuta.

„Určitě bych do toho nešel v téhle části kariéry a života. Šel bych do toho třeba na konci kariéry, abych si vydělal nějaké peníze. Mně ta nabídka přišla taky...,“ vyjádřil se k celé věci David Kozma. Zdůraznil, že mu bylo nabídnuto tolik, co dostává za zápas v Oktagonu.

Uznal, že takový přivýdělek by ho potěšil, ale dodal, že si něco podobného před Tipsport Game Changer rozhodně nemůže dovolit, protože by nikdy zbytečně neriskoval zranění, které by ho z pyramidy Oktagonu vyřadilo. „Nešel bych do toho. To už radši Clash of the Stars a polštářovou bitvu,“ uzavřel to.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma a Ondřej Novotný

David Pink Panter Kozma - MMA zápasy, statistiky a životopis

David Kozma ✨ je bývalým šampiónem velterové váhy organizace Oktagon MMA. Za sebou má 5 úžasných obhajob titulového pásu. Díky své...

Karlos Vémola vyhlíží odvetu s Patrikem Kinclem

Betano vypsalo kurzy na zápas roku Vémola - Kincl. Kdo je favorit?

Je to souboj, o kterém všichni mluví. Rivalita mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou rozděluje českou MMA scénu. Tohle je kurzová...

Reakce Patrika Kincla na sebe nenechala dlouho čekat

Kincl si dobírá Vémolu, ten vyrazil na koncert a pak do gymu

Bude odveta, nebo nebude? Otázka, která momentálně vyvstává na mysl snad každému fanouškovi domácí bojové scény. Oktagon přilil olej do...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ