Definitivní sbohem: Khabib končí. Co s ním bude dál?

Jedna dechberoucí série je s konečnou platností u konce. Neporažený šampion lehké váhy UFC Khabib Nurmagomedov se nakonec přeci jen odhodlal ke sportovnímu důchodu a vydává se na novou dráhu!

UFC, Khabib Nurmagomedov - Zdroj ČTK, AP, John Locher Foto: ČTK/AP/John Locher

Přemlouvání nepomohlo. Khabib Nurmagomedov končí profesionální kariéru!

Není to škoda? Ptá se nyní celý sportovní svět poté, co Khabib, respektive Dana White oznámili, že Dágestánec v nejlepší lize světa pokračovat nebude. Určitě je. Nicméně po několika týdnech nejasností a spekulací je toto rozhodnutí, zdá se, skutečně definitivní. Vyzvedni si parádní bonus na tvoje sázky ZDE za snadnou a rychlou registraci online

Šéf slavné organizace UFC Dana White navíc vzápětí přispěchal s další poměrně překvapivou zprávou. Už totiž víme, kdo se o uvolněný pás lehké váhy porve. A jména budí obrovské vášně.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Už tak nabitý květen totiž v rámci UFC 262 ozdobí titulový duel Charles Oliveira vs. Michael Chandler. Prvně jmenovaný se pyšní jednou z aktuálně nejdelších vítězných sérii (8). Chandler zase vlétl do UFC jako uragán a doslova zdemoloval Dana Hookera. Po jediném zápase tedy dostane šanci připnout šampionský pás a zapsat se nesmazatelným písmem do historie.

Ptáš se co bude dál s Chabibem? Jednoznačná odpověď v tuto chvíli neexistuje, a dost možná ji teď nezná ani jeden z nejslevnějších MMA bojovníků všech dob sám. Nedávno se objevil při zápase přímo v rohu krajana Islama Makhacheva a není tajemství, že tento zápasník je podle odborníků nástupcem právě Nurmagomedova. Ten několika vybraným zápasníkům pomáhá v přípravě, zejména tedy co se grapplingu a wrestlingu týče.

Jestli se ale hvězda smíšených bojových umění bude v budoucnu věnovat čistě trenérské práci a reklamě na Instagramu ukáže až čas. Na sociálních sítích bývalý šampion přispěchal s poděkováním na adresu Dana Whitea i celé UFC. Ten mu oplatil stejnou mincí a popřál štěstí v čemkoliv, do čeho se pustí. V každém případě bylo úžasné sledovat a zažít éru tohoto fenomenálního sportovce, který se tedy nakonec rozhodl splnit slib matce a s MMA skončit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem

Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob❤️. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu✔️. Toto je jeho...

Dustin Poirier v zápase s Conorem McGregorem

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ