Dereck Chisora má nakročeno do MMA!

Zase o sobě dává vědět. Známý britský provokatér Dereck Chisora by se podle svých slov mohl brzy představit ve světe smíšených bojových umění, konkrétně v organizaci Bellator.

Uvidíme Derecka Chisoru v MMA? Foto: Instagram

Box: Dereck Chisora oznámil přechod do MMA organizace Bellator

Dereck Chisora a box, na toto spojení jsme už v bojových sportech dlouhá léta zvyklí. Málokdo umí zvednout ze židle svými výkony a skandály tolik lidí jako právě kontroverzní Angličan. Nyní svět obletěla zpráva, že by se měl Chisora přenunout do MMA a to už tento rok. Uvidíme známého bouřliváka v kleci, nebo jde o jeho další slovní výstřelek? sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Americká organizace Bellator by se měla stát první zastávkou v MMA kariéře boxerského veterána. Přestože má Dereck Chisora před sebou boxerský souboj s neporaženým Oleksandrem Usykem, který je naplánován na říjen 2020, chtěl by se poté představit ve smíšených bojových sportech a už teď piluje hlavně boj na zemi.

Mimochodem v duelu s Ukrajincem, který by podle odborníků mohl v budoucnu sesadit Anthony Joshuu z trůnu těžké váhy, bude britský boxer nevysoké postavy velkým outsiderem.

Dereck Chisora - statistiky v boxu
32 výher (23x KO) 9 porážek (3x KO)

Jedno je ale jisté. Jestliže se Chisora skutečně představí ve stále populárnějším MMA, nebude o zábavu nouze. Výčet skandálů zápasníka se zimbabwevskými kořeny je totiž pořádně dlouhý. Mezi jeho nejemotivnější vystoupení patří facka, kterou uštědřil v roce 2012 Vitali Kličkovi na předzápasovém vážení, nebo letící kus nábytku na Dilliana Whyta z předzápasové tiskové konference.

„Del Boy“ nebo „War“, jak si Dereck Chisora v profesionální kariéře říká, měl v minulosti spory i s legendárním Davidem Hayem, který ale momentálně právě Chisoru trénuje.

Dereck Chisora: skandály, drogy, poker i hazard

Aktuálně 9. nejlepší boxer těžké váhy se kromě třaskavých momentů a hlasitých trashtalků vyžívá i v karetní hře poker, kterou si krátí čas mezi zápasy i tréninky a stejně tak má rád odreagování u nejrůznějších forem hazardu.

Chisora nezklamal ani ve svém nedávném prohlášení o možném přechodu do MMA. Informaci o účasti v Bellatoru nejdříve označil za „hotovou věc“, vzápětí ale dodal, že neví, kdo v této organizaci působí a tak nemůže nic dalšího říci. Nechme se překvapit, čeho dalšího se od 36letého stále ještě boxera, dočkáme i ve smíšených bojových sportech.

sipka Do ringu naopak míří vítěz zápasu století, více najdete ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ