Dnes: Koncert pro Ukrajinu v Lucerně živě na OKTAGON TV

Koncert pro Ukrajinu Foto: Instagram/matous_rajmont

Koncert pro Ukrajinu živě dnes na OKTAGON TV od 19:00

Už dnes ve středu 9. března se v pražské Lucerně uskuteční benefičním koncert na podporu Ukrajiny. Za celou akcí stojí známá postava československých bojových sportů Matouš Rajmont, který pravidelně pořádá boxerský galavečer v Lucerně. Přímý přenos bude možné sledovat prostřednictvím platformy OKTAGON TV, kde bylo možné vidět i zmíněný prosincový box v Lucerně.

“V průběhu tohoto koncertu bude možné zaslat dárcovskou SMS a ve spolupráci s organizací Červený kříž, která zajistí veškerou humanitární pomoc, tak pomoci co nejvíce lidem na Ukrajině. Přispějete samozřejmě také zakoupením vstupenky na tento koncert v síti Ticketportal, kdy kompletní výtěžek z prodeje bude taktéž věnován na pomoc Ukrajině,” uvedl Rajmont na svém Instagramu.

Na koncertu budou mít vystoupení například: Divokej Bill, Wohnout, Eddie Stoilow, Tři sestry, Vypsaná fiXa, Anna K, Mr. Loco, Tonya Graves, Rybičky 48, Tokhi G-Army a další. Všichni aktéři samozřejmě zahrají a zazpívají bez nároku na honorář.

Organizace Oktagon podpořila Ukrajinu i na nedávném turnaji OKTAGON 31. “Snažíme se pomoct v tom, v čem můžeme a umíme. Doba je nelehká a je to také na nás, obyčejných lidech, abychom se zapojili alespoň finančně do boje za Ukrajinu. Zveme všechny fanoušky sportu i hudby, aby se přišli podívat na koncert, nebo aby pomohli tak, jak dokáží,” vzkazuje Ondřej Novotný.

Koncert pro Ukrajinu sms

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ