Domluveno: Usman a Masvidal znají datum odvety

Špička velterové váhy organizace UFC znovu bije na poplach. Po několikatýdenních námluvách je oficiálně potvrzena pořádně třaskavá bitva. Šampion Kamaru Usman a kontroverzní Jorge Masvidal změří po necelém roce opět síly. Tentokrát s plnohodnotnou přípravou. A hlavně s diváky v aréně!

UFC, MMA bojovník Masvidal - Zdroj ČTK, AP, Frank Franklin II Foto: ČTK/AP/Frank Franklin II

Odveta potvrzena: na UFC 261 dojde na souboj Masvidala s Usmanem

Návrat k normálu? Alespoň z části. Podle nejnovějších informací se turnaj UFC 261 uskuteční v Jacksonville na Floridě, kde bude možné do haly dostat až 15 tisíc fanoušků. Galavečer je naplánován na 24. dubna 2021 a jedním z hlavních taháků je titulová odveta Usman vs. Masvidal. Klikni ZDE a získej bonus na tvoje první sázky ZDARMA po snadné online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oba znepřátelení zápasníci se utkali 11. června 2020 poté, co pozitivně testovaného Gilberta Burnse na poslední chvíli zastoupil Jorge Masvidal. V samotném utkání byla znát delší příprava na straně aktuálního šampiona Usmana, který si došel pro vítězství na body.

Nyní nastane čas odplaty. Jorge "Gamebred" Masvidal i Kamaru "The Nigerian Nightmare" Usman budou mít tentokrát na přípravu stejnou porci času, což ze zápasu dělá obrovsky atraktivní událost. Oba kohouti se zároveň netají vzájemnou antipatií, a tak je jasné, že zde opět budou létat jiskry.

Turnaj pod organizací UFC s pořadovým číslem 261 bude zároveň velkým milníkem a doufejme i odrazovým můstkem při návratu „k normálu“. Poprvé od koronavirové krize by totiž měli být na místě přítomní diváci. Šéf UFC Dana White potvrdil, že s touto variantou počítá, tak věřme, že do jeho plánů nikdo a nic nehodí vidle. Situace na Floridě je z pohledu koronaviru daleko příznivější a tak skutečně tyto plány mohou mít reálné obrysy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jorge Masvidal

Jorge Gamebred Masvidal - MMA statistiky a životopis

Američan ⭐Jorge Masvidal⭐ patří mezi špičku velterové váhy a zároveň je největším „darebákem“ ve světě MMA. Má na svědomí nejrychlejší...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal

Hlavní zápas UFC 251: Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal

Bitva, po které fanoušci dlouho volali je tu!🧨 V hlavním zápase UFC 251 se o titul welterové váhy proti sobě postaví úřadující šampion ⭐...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ