Exkluzivně: Vyjádření Karlose Vémoly k současné situaci!

Karlos Vémola se synem Rockym Foto: Karlos Vémola

Redakci Fightlive se podařilo získat exkluzivní vyjádření Karlose Vémoly k současné situaci, které Vám přinášíme skrze jeho mediálního zástupce Aleše Rataje:

„Karlos Vémola aktuálně neprochází lehkým životním obdobím. Dlouhodobě ho trápí zdravotní problémy, které mu neumožňují dělat to, co má v životě nejraději a to je zápasení. Karlos je milující otec všech jeho dětí, kterým chce dávat v životě to nejlepší. Na tom jeho aktuální problémy s Lelou Ceterovou nic nemění.

V návalu emocí natočil na sociální síť Instagram video, které poté z vlastní vůle smazal, protože chtěl, aby se jeho fanoušci dozvěděli pravdu nejdříve od něj samotného a ne z článků v bulváru. V současné chvíli jde jen o to, aby se vzájemné problémy a neshody rodičů, co nejméně dotkly malého Rockyho a Lily.

Neshody, které mezi Lelou a Karlosem nějakou dobu trvají, se týkají jen jich dvou a nikoho jiného. Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu.

V každém případě zásadně odmítáme jakékoliv obvinění z fyzického útoku na Lelu Ceterovou, ke kterému nikdy nedošlo. V neposlední řadě Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, která jsou pro něj v této nelehké životní situaci důležitá, pro překonání těžké životní situace.“


Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy na situace, které se mohou stát v roce 2022. Všechny naleznete v záložce "Stane se v roce 2022" a nechybí samozřejmě ani možnosti s prvním Čechem v UFC Karlosem Vémolou. Klikněte zde a vsaďte si s bonusem za registraci.

FORTUNA: STANE SE V ROCE 2022 - KARLOS VÉMOLA
Karlos Vémola získá do své ZOO Pandu velkou Vsadit v kurzu - 15.00
Karlos Vémola zvítězí ve StarDance Vsadit v kurzu - 21.00
Karlos Vémola získá státní vyznamenání České republiky Vsadit v kurzu - 3.00

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ