Fantazie! Jiří Procházka uspal Dominicka Reyese ve 2. kole

Senzace. Šok. Nejcennější skalp kariéry. Hlavní zápas UFC Fight Night přinesl obrovskou dávku euforie po parádním knockoutu z dílny českého samuraje.

Jirka Procházka se svým týmem po vítězném zápase s Dominickem Reyesem Foto: Jiří Procházka

UFC Fight Night: Jirka Procházka ukončil Reyese a je před ním titulová výzva!

Duel Procházky s Reyesem přinesl obrovskou válku s tím nejlepším možným koncem pro české barvy. Jirka „Denisa“ Procházka totiž ve druhém kole šokoval doslova celý svět, když loktem z otočky, a navíc z ústupu, vypnul bývalého titulového vyzyvatele Dominicka Reyese.

O teprve 3. ukončení loktem z otočky v celé historii UFC se postaral po famozním zápase z obou stran právě Jirka Procházka. Skvělý výkon, kterému předcházela tvrdá přestřelka. A taky spoustu přesných zásáhů na adresu českého bojovníka. Jakoby je ale necítil. Ubránil i pokus o gilotinu. A na konci druhého kola, po kratší sekvenci na zemi, bylo dílo dokonáno.

Dominick Reyes se totiž dostal do defenzivnější pozice u pletiva, čehož Jirka využil a neuvěřitelným loktem jej totálně vypnul. Skvělá reklama pro české MMA a odkaz, který se zapíše do historie! A třešnička na dortu? Potvrzená titulová výzva v příštím zápase! Tenhle kluk z malé vesnice Hostěradice na Znojemsku si jde neohroženě pro svatý grál MMA.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka a jeho nový bojový sestřih. Zdroj - Jiří Procházka, Radek Úlehla

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka informace a fight card

Jiří Procházka ⭐ bude 1. května bojovat v hlavním zápase UFC s Dominickem Reyesem. 👊Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování.

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

MMA zápasník Dominick Reyes

Dominick Reyes – životopis a zápasy UFC bojovníka

Dominick Reyes je americký zápasník 🥊 s mexickými kořeny – jeden z nejlepších fighterů polotěžké divize UFC. Má za sebou dvě neúspěšné...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ