Fortuna vypsala speciální sázky pro odvetu Usyk - Joshua 2

Jedna z nejsledovanějších sportovních událostí letošního roku je doslova za dveřmi. Sázková kancelář Fortuna připravila pro odvetu Oleksandra Usyka s Anthony Joshuou speciální sadu kurzových sázek. Tušíte, že přijde knockdown v zápase? Vsaďte si na něj!

Oleksandr Usyk jde do zápasu jako kurzový favorit Foto: Profimedia

Fortuna speciální sázky box Joshua vs. Usyk

Zápas Usyk vs. Joshua přitahuje pozornost nejen ortodoxních fanoušků boxu a široké veřejnosti, ale také sázkařů. Fortuna proto vypsala více než 20 speciálních kurzových variant, které jinak v běžné denní nabídce nenajdete. Dokážete odhadnout vývoj ostře sledované odvety a milujete vysoké kurzy? V tom případě vás speciální sázky budou zajímat! Zaregistrujte se u Fortuny ZDE a berte skvělý bonus na sázení

Joshua vs. Usyk kurzy a speciální sázkové příležitosti u Fortuny

Je to zápas, za kterým stojí silný příběh. Anthony Joshua v úvodním měření sil nečekaně padl a přišel o světové tituly. Neporažený ukrajinský šampion Oleksandr Usyk měl však začátkem roku plné ruce práce s aktivní obranou své země a na odvetu to zprvu nevypadalo.

Nakonec ale na druhý vzájemný zápas mezi Usykem a Joshuou přeci jen dojde a celý svět opakovanou bitvu netrpělivě vyhlíží. Joshua bude mít stejně jako v prvním utkání výraznou výškovou i váhovou převahu, včetně rozpětí paží. Tento, v boxu velmi důležitý fakt, však Oleksandr Usyk dokázal eliminovat neúnavným a rychlým pohybem po všech 12 vypsaných kol. Že by se na to nyní mělo něco měnit nelze předpokládat, a tak je to především „AJ“, kdo musí přijít s novou a lepší taktikou.

O tom, že má Brit v rukou dělovou ránu netřeba dlouze debatovat, jeho 22 ze 24 výher na KO hovoří za vše. Sázka na to, že se Usyk v jednom z vypsaných kol sesune k zemi, rozhodně dává smysl.

TIP: Joshua srazí Usyka k zemi ve 2., 4., 6., 8., nebo 10. kole, v kurzu 4,30 sipka Vsadit u Fortuny

Joshua má schopnosti na to, poslat Usyka k zemi

„Joshua přichází nyní do ringu bez ničeho a chce odejít se vším“, nechal se slyšet promotér Eddie Hearn, který šéfuje pořádající Matchroom Boxing. Na tiskových konferencích a rozhovorech působí Joshua hodně soustředěným dojmem, zatímco Usyk dokonce zpíval na počest své země.

Karty jsou rozdány jasně. Usyk jde do odvety jako kurzový favorit, který dosud nikdy v profi ringu neprohrál. Odepisovaný Joshua chce být první, kdo extravagantního bijce dokáže zastavit. Podaří se mu to?

sipka Návod na sledování zápasu USYK VS. JOSHUA 2 najdete ZDE

Podívejte se, jaké speciální sázky si Sázková kancelář Fortuna pro tento duel připravila. Široká nabídka speciálních příležitostí nabízí skutečně zajímavé varianty.

Speciální sázky Joshua - Usyk

Speciální sázky Joshua - Usyk 2

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ