Fortuna: Začněte sázet na MMA s bonusem 1300 Kč

Vyzvedněte si 1300 Kč u Fortuny a začněte sázet na bojové sporty! Podívejte se na návod, jak se zaregistrovat a získat bonus zdarma.

Zaregistrujte se u Fortuny s bonusem 1300 Kč Foto: Fortuna

Fortuna: Začněte sázet na MMA s bonusem 1300 Kč

Sázková kancelář Fortuna navyšuje vstupní bonus! Pro nové hráče si připravila parádních 1300 Kč zdarma. V nabídce kurzů u Fortuny naleznete samozřejmě i sázky na bojové sporty. Sázet můžete například na turnaje domácího Oktagonu, nebo na zápasy nejlepší MMA organizace UFC. Nechybí ani box a další bojové sporty. Klikněte zde a vyzvedněte si bonus 1300 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Získání skvělého bonusu 1300 Kč je velice jednoduché. Stačí se pouze zaregistrovat a následně vložit alespoň 500 Kč, které je potřeba vsadit v minimálním kurzu 1,50 (například na UFC). Nehledě na výsledek vašeho tiketu obdržíte 1000 Kč. Zbývajících 300 Kč na svém účtu naleznete po dokončení plné registrace a ověření platební metody. Vše je možné udělat online.

Na Fortuně jsou zdarma k dispozici i nejrůznější livestreamy. Kromě domácí fotbalové Fortuna ligy je možné sledovat například i MMA. Živé přenosy jsou samozřejmě i z hokejových lig a tenisových turnajů. V poslední době jsou navíc velmi populární i e-sporty, které můžete na Fortuna TV vidět také.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ