Gábor Boráros si odskočí k boxu. Jméno soupeře vás překvapí

První velká hvězda organizace Oktagon, Gábor Boráros, se rozhodl udělat v kariéře změnu. Na podzim ho uvidíme v boxerském zápase. Kdo se mu postaví?

Gábor Boráros si vyzkouší box Foto: Instagram/boraros_gabor

Box jako alternativa k MMA: kariéra Gábora Borárose nabírá nový směr

Pořádné překvapení. Ale do jisté míry logické. Populární slovenský bijec a vítěz první série reality show Oktagon Výzva Gábor Boráros vyzkouší svoje štěstí v boxerském ringu. V MMA se mu v posledním období nedařilo. Prohrál hned 4 z posledních 6 zápasů, což je pravděpodobně nejzásadnějším důvodem tohoto rozhodnutí. O tom, že si vyzkouší boj s velkými rukavicemi už dlouho uvažoval a na podzim se tak dočká své premiéry mezi 16 provazy.

Box - sleduj průběh zápasu zde

V rámci dalšího, čistě postojářského projektu Oktagon Underground, ho vyzve 13. 11. 2021 Jakub Štáfek. Herec, umělec a příležitostný zápasník má na svém kontě brutální ukončení Petera Benka na Oktagonu 15. Podle jeho slov je pro něj duel s Gáborem Borárosem velkou sportovní vývou, kterou dlouho hledal.

Boxerský souboj Boráros vs. Štáfek je vypsán na 6x3 min. a už nyní si na něj můžeš vsadit u Sázkové kanceláře Tipsport. Vzhledem k popularitě obou borců je jasné, že tento zápas bude extrémně sledovanou záležitostí, třebaže si o ní můžeme myslet cokoliv.

sipka Celé dění okolo tohoto zápasu sledujeme na našem Instagramu - přidej se k nám!

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola teď plánuje pořešit v první řadě zranění

Karlos Vémola: priorita je teď zdraví, o Budaye pořád stojím!

Ve čtvrtek večer nechyběl v divadle Royal na tiskové konferenci Oktagon Time ani Karlos Terminátor Vémola. Toto jsou jeho momentální plány.

Vojto Barborík vs. Ivan Buchinger

Oktagon Time: Buchinger zabojuje s Barboríkem o druhý pás

Organizace Oktagon nám v září naservíruje skutečnou lahůdku. Oktagon 27 v Bratislavě proti sobě svede elitní grapplery. Ve hře bude titul...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ