Inkvizitor Míra Brož si po bitvě užívá zasloužené ovace

Poslední turnaj Oktagon 24 zrodil několik hrdinů. Jedním z nich se díky fantastickému zápasu s Němcem Jungwirthem stal i Miroslav Brož. Právě jeho ruku na konci přestřelky zdvihl rozhodčí na počest vítězství. A v posledních dnech na něj prší chvála ze všech stran.

Miroslav Brož předvedl s Christianem Jungwirthem skvělý zápas, OKTAGON MMA Foto: OKTAGON MMA

Míra Brož celebritou? „Na zápasy jsou parádní ohlasy, moc si toho vážím“

Míra Inkvizitor Brož platí v MMA komunitě za velkého sympaťáka. Ve svém posledním zápase se utkal s německým tvrďákem Christianem Jungwirthem. A byla z toho nevídaná bitva! „Šel jsem tam udělat co nejlepší zápas a porvat se o to“ říká 32letý bojovník, který chce nyní na pevno zakotvit ve velterové váze do 77 kilogramů.

Z pohledu kurzových sázek byl Brož dokonce před zápasem outsiderem, přesto velmi vyrovnaný zápas dopadl v jeho prospěch díky vítězství o jeden jediný bod. Krvavá řežba, která doslova zvedala diváky ze sedadel, je už teď velkým aspirantem na zápas roku organizace Oktagon. Míra si díky svému parádnímu výkonu řekl o zvýšenou pozornost fanoušků i médií.

V pátek 4. 6. zavítal do pořadu Snídaně s Novou, kde se ke svému poslednímu zápasu vrátil:

„Vybral jsem si těžkého soupeře a chtěl jsem udělat hlavně dobrý zápas, což se podle ohlasů snad povedlo. Moc si vážím všech zpráv a jsem šťastný, že se zápas líbil. Je to velká zásluha i soupeře, který byl opravdu tvrdý a velmi dobře připravený. O dalším protivníkovi ani termínu zápasu momentálně nepřemýšlím, musím si odpočinout a chci vyrazit na dovolenou“ říká fighter, který se momentálně pyšní bilancí 11 výher a 3 porážek.

Inkvizitor absolvoval podstatnou část přípravy v polské Poznani spolu s kamarádem Davidem Kozmou. Právě Růžový panter předvedl na Oktagonu 24 úspěšnou titulovou obhajobu a oba poslali po zápasech děkovný vzkaz právě do Polska. Kromě toho se Míra pro FightLive svěřil, že klíčovým faktorem byla změna trenéra. „S Lubošem Šudou i celým týmem jsme si skvěle sedli, což se hned v zápase projevilo“ dodává.

Bývalý hokejový brankář, který dokonce sahal po angažmá v NHL nyní kromě MMA kariéry trénuje malé děti, což ho podle vlastních slov obrovsky naplňuje. Mimo to se věnuje i charitativní činnosti. Věřme, že jeho příští zápasy v kleci budou minimálně stejně atraktivní, jako byl ten poslední.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Milan Ďatelinka vs. Václav Mikulášek

Milan Ďatelinka – životopis a zápasy MMA bojovníka

Milan Ďatelinka je přední slovenský fighter⚡, který se v roce 2022 rozhodl udělat změnu a přestoupil z Oktagonu do RFA✔️. Toto je jeho...

Král Severu Jan Malach

Jan Malach – profil, kariéra a statistiky MMA zápasníka

Král severu Jan Malach je milovník libereckého kraje❤️, stand-up comedy i komentování v angličtině. Fighter s vysokoškolským titulem 👨‍🎓 a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ