Ivan Buchinger má potvrzeného soupeře na Oktagon 18

Ivan "Buki" Buchinger dostal na úvod v organizaci Oktagon velmi těžkého soupeře. Už 21. listopadu se totiž utká s maďarským fighterem, který neprohrál 4 roky v řadě.

Buchinger zná soupeře na turnaj Oktagon 18 Foto: Instagram

Buchinger zná soupeře na turnaj Oktagon 18: Utká se s Maďarem Etelakym

Slovenský hvězdný MMA bojovník Ivan Buchinger už zná svého soupeře na turnaj Oktagon 18, který proběhne už 21. listopadu v Budapešti. Buchinger se na něm utká s maďarskou jedničkou Lajosem Etelakym. Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme jeden z nejlepších zápasů letošního roku. Klikněte zde a sledujte Oktagon 18 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ivan "Buki" Buchinger je bývalým šampionem organizací Cage Warriors a M-1. Pro česko-slovenský Oktagon se tak jedná o obrovskou posilu. Očekává se totiž, že Buchinger výrazně promluví do titulových bojů. Svůj poslední zápas o titul v polské organizaci KSW ovšem prohrál na body.

Zápas s Lajosem Etelakym slibuje skvělou podívanou. Maďarský fighter totiž neprohrál už čtyři roky. Za tu dobu nasbíral hned devět vítězství v řadě. Oktagon 18 navíc proběhne v Maďarsku, kde je možné uspořádat turnaj s fanoušky. Na stejném turnaji bude bojovat například i Lucie Pudilová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ