Jágr a MMA jako oblíbený sport

Bojový sport MMA a jeho obliba u sportovních fanoušků a veřejnosti v poslední době stále raketově letí vzhůru a zajímá se o něj také stále více známých osobností a celebrit.

ilustracni-foto.jpg Foto: Pixabay

Jágr obdivuje MMA bojovníky

Sledovat MMA je v poslední době módní záležitost, ale možná vás překvapí, že Jaromír Jágr je fanouškem MMA již několik let. „Poprvé jsem tenhle sport, tehdy už pod hlavičkou UFC, viděl v Las Vegas. Ještě v době, když jsem byl v NHL, jsem tam jezdil každý rok přes léto trénovat a pravidelně kolem 4. července, amerického svátku Dne nezávislosti, se tam konaly zápasy, které trvaly několik dní. Tam jsem MMA viděl poprvé. Od té doby jsem jezdil vždycky, asi sedm osm let v řadě.“ říká Jaromír Jágra. Je samozřejmé, že Jágr vždy dostane na MMA ty nejlepší možná místa v první řadě a o to lepší zážitek ze sledování musí mít.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Během přípravy na tento ročník Extraligy Jágr na sociálních sítích napsal: „Dřina, vůle, disciplína, pokora, respekt k soupeři, to všechno a ještě mnohem víc potřebuješ, abys byl úspěšný. Od některých z vás jsem slyšel: ‚Díky, jsi pro mě motivací.‛ A já vám teď odpovídám. Děkuji, ale i vy pro mě jste velkou motivací“. Za tento výrok od některých svých fanoušků sklidil kritiku, ale je pravdou, že Jágr často obdivuje především přípravu MMA bojovníka na zápas, než souboj samotný, který je u diváků především o adrenalinu. Slavná je také jeho poznámka, že když by v přípravě na MMA zápas měl takovou nadváhu jako před hokejovou sezónou, tak by neměl nejmenší šanci na úspěch.

Jaromír Jágr a Oktagon

Jméno Jaromíra Jágra je v MMA prostředí nejčastěji skloňováno v souvislosti s organizací Oktagon. Ne snad proto, že by se Jarda chystal pověsit brusle na hřebík a přešel do klece MMA, ale z toho důvodu, že ho často vídáme jako diváka na galavečerech Oktagonu. V létě si například nenechal ujít Oktagon na Štvanici a chystal se také na zápas století Attila Végh vs. Karlos Terminátor Vémola. Ten ale nakonec neviděl, neboť měl hokejové povinnosti.

Tomáš Řepka v MMA

Nenajdeme moc hokejistů, kteří by se po skončení kariéry věnovali MMA. Snad i proto, že hokejové bitky jsou vlastně i součástí samotného ledního hokeje. Najdeme ale několik fotbalistů, kteří se do klece vrhli. Tím nejznámějším Čechem je Miroslav Slepička, který hrál dokonce i ve Spartě. Pak ho ale fotbal přestal bavit a vrhl se na MMA. Dokonce jeden zápas vyhrál, ale pak se rozhodl k fotbalu vrátit. Nedávno ale česká sázková kancelář Fortuna vypsala kurz 10 ,0 na to, že se v roce 2020 v kleci MMA představí fotbalový rebel Tomáš Řepka. Vzhledem k jeho finančním problémům a tomu, že Marpo za svůj zápas v boxu dostane údajně více než milión, tak se Řepky možná v ringu dočkáme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.