Jake Paul oznámil spolupráci s PFL, v MMA se objeví ještě letos

Úspěšný americký youtuber a boxer Jake Paul potvrdil svůj příchod do PFL. V progresivní organizaci bude zastávat hned několik pozic. Sám by se měl ve druhé polovině roku ukázat i přímo v kleci.

Jake Paul bude spolupracovat s PFL Foto: Profimedia

Jake Paul se kromě boxu chystá prorazit i v MMA

Jeho spory a ostré výměny názorů s šéfem UFC Danou Whitem jsou všem dobře známé. Možná právě proto Jake Paul oficiálně spojil síly s konkurenční Professional Fighters League (PFL) a v rámci této organizaci by se měl ve druhé polovině roku 2023 sám utkat v MMA. V plánu toho ale má mnohem víc. S boxem rozhodně nekončí.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

„Oficiálně jsem podepsal smlouvu s PFL, s nejrychleji rostoucí sportovní organizací světa. Zároveň se stávám hlavní tváří nově vznikajícího projektu divize PPV Super Fight, kde chceme změnit finanční možnosti pro bojovníky a nastolit rovné 50:50 podmínky.

Ano, slyšíte dobře, 50% podílů z pay-per-view půjde v rámci tohoto projektu zápasníkům. O zápasy již projevily zájem jak ESPN tak společnost DAZN. Povedlo se mi změnit vnímání financí v boxu a teď chci to stejné dosáhnout i v MMA“, stojí v prohlášení mladšího z obou bratrů Paulů.

Jake Paul se v minulosti dost nevybíravě a ostře pouštěl do vedení UFC a jmenovitě do Dany Whitea právě kvůli neodpovídajícím finančním podmínkám. V tuto chvíli to vypadá, že kromě veřejné nenávisti budou oficiálně také obchodními nepřáteli.

Podle webu MMAjunkie Paul i jeho obchodní partner Nakisa Bidarian, bývalý finanční ředitel UFC, nyní vlastní podíl v PFL. Blízká budoucnost by měla přinést i výraznou propagaci této americké organizace na sociálních sítích, kde má Jake Paul obrovský vliv. Kromě toho se ale zdá, že bude mít neporažený boxer (6-0) významné slovo také ve strategických rozhodnutích PFL.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul se utkal s Andersonem Silvou

Neporažený boxer Jake Paul: Příště chci Natea Diaze!

Problémové dítě to znovu dokázalo. Jake Paul nastoupil v noci ze soboty na neděli k boxerskému utkání s legendárním Andersonem Silvou....

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ