Jiří Procházka částečně přibližuje svou volbu prezidenta

Přímá volba prezidenta je aktuálně v Česku nejžhavějším tématem, které se nevyhýbá ani sportovcům - zápasníkům. Někteří s jedním z kandidátů otevřeně sympatizují, jiní alespoň naznačují a někdo si svoje rozhodnutí nechává pro sebe. Jak to má nejlepší český MMA bojovník Jirka Procházka? Čtěte dále.

Jiří Procházka má ve své hlavě o volbě prezidenta jasno Foto: Profimedia

Procházka o volbě prezidenta, zranění, chybách, ženách i motivaci

Volba prezidenta samozřejmě rezonuje napříč celou společností, sportu nevyjímaje. Jirka Procházka stručně poodkryl, jak nad celou situací přemýšlí on. Zároveň však svoji volbou a názorem nechce ovlivňovat nerozhodnuté voliče, proto z jeho úst jméno vyřčeno nebylo. Z jeho povídání však ledasco vyplývá.

sipka Vyzvedněte si sázkový bonus za jednoduchou online registraci ZDE

V rámci obsáhlého rozhovoru přišla řeč i na volbu prezidenta České republiky. Jirka se v této otázce opakovaně pokusil zůstat nestranný, a tak o celé věci promluvil spíše obecně.

„Já vím, že všichni v České republice… Ale to je tak jasný přece… Je to až do nebe volající, jak zřejmé to je a ani nemusím nikoho jmenovat. Věřím, že my Češi, náš národ, mentalita a srdce úplně jasně ukazuje: Tohle je další prezident a tohle další prezident není, a pokud bude, tak nebude nejlepší. A dosaďte si dle svého vědomí a svědomí koho chcete.

Je to strašně aktuální věc, kterou všichni teď jedou. Já se o tom se svým kondičním trenérem Zdeňkem Dohnalem dost často bavím. On vybírá super metodou cesta nejmenšího zla. Ale já se na to dívám úplně jasně a skrz to, z koho vidím…. no nebudu to už dál rozvádět. To je všechno, co k tomu chci vlastně říct,“ pronesl BJP v podcastu Top Ten strongmana Jirky Tkadlčíka

Jirka Procházka tak zůstal i tentokrát poněkud tajemný a konkrétní jméno nevyslovil. Bystřejším fanouškům v kombinaci s kolující fotkou ze setkání s příznivci jednoho z kandidátů ale neuniklo, komu při ve 2. kole prezidentských voleb vhodí český šampion svůj hlas. Procházka má jasno, avšak veřejné podpory svému favoritovi se přesto zdráhá.

V rámci velmi zajímavé a až nezvykle otevřené zpovědi Jiřího Procházky samozřejmě došlo kromě volby prezidenta i na další témata. Z povídání dvou předních českých sportovců bylo cítit přátelství a vzájemný respekt, na základě čehož vznikl moc pěkný rozhovor plný hlubokých myšlenek a zajímavých témat.

Jirka například prozradil, že jeho velkým snem je zápasit pod UFC v Japonsku. Prozradil také, jakou chybu udělal po zápase s Dominickem Reyesem a řeč byla i o ženách, Rizinu, stravě, cestách do hor, nebo aktuálně zraněném rameni.

„Jsem jak krtek, co si hrabe svou cestu
a nevidí nic okolo,“ J.P.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Zápas o titul polotěžké váhy nabídl parádní podívanou

Brazilská samba se nekoná, ocelový Teixeira na titul nedosáhl

První číslovaný turnaj UFC v roce 2023 je minulostí a hlavní titulový zápas přinesl poněkud překvapivý výsledek. Podrobnosti se dozvíte v...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ