Jiří Procházka jde do akce! Tentokrát však nazuje kopačky

Fighter Jiří „Denisa“ Procházka nejenže reprezentuje Česko v UFC, ale také svoji rodnou vesnici v okresním přeboru ve fotbale. Sleduj jeho útočné kousky v livestreamu na Fortuna TV!

Jirka Procházka nastoupí do fotbalového utkání Foto: Jiří Procházka

MMA bojovník Jirka Procházka fotbalistou: Bude o víkendu pálit ostrými?

Tvrdé pěsti a lokty vymění český bijec za sprintové náběhy a střely na bránu. Cíl zní jasně - vsítit gól a pomoci svému Družstevníku Hostěradice k bodům na hřišti Prosiměřic v rámci okresního přeboru ve fotbale. Utkání je na programu v sobotu 18. 9. od 13:30. Vsaď se, zda Procházka vstřelí gól a sleduj ho živě v livestreamu na Fortuna TV!

Sleduj fotbalové dovednosti Jirky Procházky živě

Jirka Procházka si občas v rámci odpočinku chodí zahrát fotbal za svoji rodnou vesnici Hostěradice u Znojma. Jeho tým se v tabulce okresního přeboru nachází na 9. místě, zatímco hostujícím Prosiměřicím patří 6. příčka.

Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy, zda a kolikrát se titulový vyzyvatel polotěžké váhy UFC o víkendu střelecky prosadí. Vsadit si lze i na to, zda uvidí "žlutý kartónek" z rukou rozhodčího. Procházka nastupuje, stejně jako v mládí, na hrotu útoku. A síť v této sezóně již několikrát rozvlnil!

TIP: Jiří Procházka vstřelí gól ve fotbalovém utkání, v kurzu 3,60 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Jiří Procházka vstřelí branku

Okresní přebor: TJ Družstevník Hostěradice vs. TJ Prosiměřice v online live streamu na Fortuna TV

Samuraj Jiří Procházka by měl být hlavní postavou utkání 7. kola okresního fotbalového přeboru na Znojemsku mezi rodnými Hostěradicemi a konkurenčními Prosiměřicemi. Zápas můžeš sledovat živě ZDE díky online livestreamu na Fortuna TV. Pakliže zde ještě nemáš potřebný účet, vytvoříš ho velice snadno a během několika minut. Tady se podívej na návod krok za krokem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ