Jiří Procházka přestupuje do americké UFC

Jiří "Denisa" Procházka podepsal smlouvu v UFC. V první polovině letošního roku se navíc utká s se soupeřem z elitní patnáctky žebříčku UFC.

Jiří Procházka se ukáže v UFC Foto: Instagram

Jiří Procházka podepsal v UFC: Změří síly se světovou špičkou

České MMA fanoušky v noci na 16. ledna potěšila skvělá zpráva. Češi totiž budou mít dalšího zástupce v nejlepší MMA organizaci světa UFC. Jiří Procházka po úspěšné obhajobě titulu proti C.B. Dollawayovi v organizaci Rizin přestupuje mezi elitní bojovníky.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Český samuraj, který má aktuální bilanci 26 výher a pouze tři porážky, bude svádět souboje s těmi nejlepšími zápasníky ve váze do 93 kilogramů. Jiří Procházka se v komentářích o vyjednávání netajil tím, že se nechce probojovávat žebříčkem UFC odspodu jako například Makhmud Muradov.

Vše nasvědčuje tomu, že se mu taková dohoda povedla a do začátku letních prázdnin změří síly s některým bojovníkem z TOP 10. Ve smlouvě je navíc uvedená i možnost případného titulového souboje, pokud se Procházkovi bude dařit. Rozhodně se tak máme na co těšit.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ