Jiří Procházka se posunul na 2. místo žebříčku organizace UFC

Jiří Procházka opět přepisuje historii. Po výhře nad Dominickem Reyesem se totiž posunul v žebříčku polotěžké váhy na senzační druhé místo.

Jiří Procházka Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Jiří Procházka zaslouženě postoupil na 2. místo light heavyweight divize UFC

Očekávané se stalo skutečností. Jiří Procházka opět promluvil do pořadí v polotěžké váze UFC. Po fantastické výhře nad Dominickem Reyesem se český samuraj posunul na vynikající druhé místo v žebříčku light heavyweight. Před ním už je pouze titulový vyzyvatel Glover Teixeira a šampion divize Jan Blachowicz.

Před zápasem s Dominickem Reyesem byl Jiří Procházka uveden na 5. místě. Po výhře si tak o tři příčky přilepšil. Reyes si po třetí prohře v řadě prakticky vyměnil místo s Procházkou a ze druhého místa klesl na pátou pozici. Nejspíše nemusíme dodávat, že se opět jedná o československý rekord, který v blízké době jen tak někdo nepřekoná.

Jiří Procházka se ovšem neplánuje spokojit ani s 2. místem. V září totiž proběhne titulový zápas mezi Teixeirou a Blachowiczem, který bude určitě bedlivě sledovat i český reprezentant. S vítězem by se totiž měl utkat o šampionský pás právě Procházka. Uvidíme další vítězství?

ŽEBŘÍČEK LIGHT HEAVYWEIGHT DIVIZE UFC
Šampion Jan Blachowicz
1 Glover Teixeira
2 Jiří Procházka
3 Aleksandar Rakic
4 Thiago Santos
5 Dominick Reyes
6 Anthony Smith
7 Magomed Ankalaev
8 Volkan Oezdemir
9 Nikita Krylov
10 Johnny Walker
11 Ryan Spann
12 Misha Cirkunov
13 Jim Crute
14 Paul Craig
15 Jamahal Hill

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Jiří Procházka a jeho nový bojový sestřih. Zdroj - Jiří Procházka, Radek Úlehla

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka informace a fight card

Jiří Procházka ⭐ bude 1. května bojovat v hlavním zápase UFC s Dominickem Reyesem. 👊Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování.

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ