Jsme znechucení, reaguje Ondřej Novotný na Marpovy další plány

Rozčarování, zklamání a nepříjemné překvapení. Tyto emoce vyvolalo v Ondřeji Novotném oznámení boxerského zápasu Marpo vs. Škondrič v RFA, které se dotýká i jeho organizace Oktagon.

Ondřej Novotný zareagoval na zápas Marpo vs. Škondrič v RFA Foto: OKTAGON MMA

Novotný popsal situaci okolo Marpa: Je to zklamání, řekl

Tolik očekávané vyjádření z úst šéfa největší domácí organizace konečně proběhlo. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný je sice už několik týdnů v Dominikánské republice v pozici moderátora reality show Survivor, přesto prostřednictvím svého vysílání MMA letem světem zareagoval na aktuální dění ve světě MMA. A rozhodně bylo o čem mluvit!

Hlavním tématem zhruba hodinového vysílání bylo představení Fight card nadcházejícího turnaje Oktagon 31. Vedle toho se ale Ondřej Novotný vyjádřil i k oznámení boxerského zápasu mezi raperem Marpem a Iljou Škondričem.

„Je to pro mě chlapské zklamání. Manažer Marpa nás sprostě obelhal. Nějaké náznaky se ke mně už předtím donesly, i tak jsem ale věřil, že to někdo, s kým se znáš přes 20 let, neudělá. Chápu, že chce Marpo peníze a zúročit tvrdou přípravu, ale nechápu, proč se nechal lacině natlačit oznámit ten zápas před květnem.

Nedává to žádný smysl, kromě toho, že Tě do toho tlačí ještě větší ulhanec. Přitom jsme spolu byli ještě před mým odletem na večeři. Zase se jen vybarvily některé díly skládačky. Z naší strany tam znechucení určitě je…“

Raper Marpo před týdnem na tiskové konferenci organizace RFA podepsal smlouvu na další boxerský zápas. Na konci roku se utká se slovenskou legendou Iljou Škondričem. Už v květnu se ale utká s Karlosem Vémolou, a to právě pod organizací Oktagon.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Marpo se už dříve nechal slyšet, že pouze přijal Iljovu výzvu, a jelikož ho žádná organizace nevytvořila, může si dělat při dodržování smluv, prakticky co chce. A tak podepsal další zápas v konkurenční organizaci Real Fight Arena.

Podle všeho je ale hlavním trnem v oku především načasování jeho oznámení, které skutečně přichází téměř s ročním předstihem, což na domácí scéně rozhodně není obvyklé. Spolupráce rapera Marpa s Oktagonem tak po čerstvém prohlášení Novotného určitě oběma stranám pořádně zhořkne.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ilja Škondrič na tiskové konferenci RFA

Ilja Škondrič - životopis a kariéra slovenské legendy MMA

Ilja Škondrič je jednou z nejvýraznějších tváří bojových sportů na Slovensku. ☝ Nasajte příběh kmotra MMA, který už 20 let pomáhá rozvíjet...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ