Karlos Vémola a Lela Ceterová pomáhají malé Jasmínce

Karlos Vémola není jen vynikajícím MMA zápasníkem, ale i člověkem se srdcem na pravém místě. Spolu se svou snoubenkou Lelou Ceterovou se rozhodl podpořit charitativní projekt na pomoc osudem těžce zkoušené Jasmínky a její rodiny.

Karlos Vémola má velké srdce. Stal se ambasadorem finanční sbírky na pomoc malé Jasmínce Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola a Lela Ceterová ambasadory sbírky neziskové organizace MMA pomáhá

Boj v kleci nemusí být v životě zdaleka ten nejdůležitější. Ví to i Karlos Vémola, který se rozhodl podpořit malou Jasmínku v jejím zápase se zákeřným soupeřem: mozkovou obrnou a spastickou diparézou. Jde o velice závažné onemocnění, Jasmínka má zvýšené svalové napětí v nohách a mírně i v rukách. Rehabilitace podstupuje prakticky od narození, má individuálně nastaveny neurorehabilitace, které ji pomáhají ze všeho nejvíce a dokonce ji postavily na nohy.

Přesto se stav Jasmínky za poslední rok a půl radikálně zhoršil, což se mimo jiné odráží na stavu jejích kyčlí a kolen. Čas hraje zásadní roli. Pomoc musí přijít okamžitě. Zdlouhavé čekání v pořadníku nepřichází v úvahu, a tak se rodina rozhodla jednat, navzdory tomu, že tuto pomoc nehradí pojišťovna.

Celý projekt zaštiťuje nezisková organizace MMA pomáhá, která už 6 let podporuje postižené i jinak nemocné děti a jejich rodiny. Příběh malé Jasmínky a jejích statečných rodičů chytl za srdce i dvojnásobnou mámu Lelu Ceterovou, která rovněž okamžitě nabídla pomoc a stala se ambasadorkou finanční sbírky.


Za jakoukoli pomoc vám budeme vděční:

123-5610560227/0100

VS 2022005 - Jasmínka


Vybrané peníze budou použity na dvě klíčové oblasti pomoci Jasmínce

  • Pokračování v intenzivních neurorehabilitacích tak, aby mohla Jasmínka samostatně chodit. Právě neurorehabilitace ji pomáhají ze všeho nejvíce.
  • Druhá část sbírky poslouží pro nákup většího a praktičtějšího auta, ve kterém bude možné převážet všechny nezbytné pomůcky, včetně invalidního vozíku.

Jasmínce budou 4 roky a spolu se svými rodiči osobně navštívila Vémoland, kde si popovídala s Karlosem i Lelou a prohlédla si místní zvířecí obyvatelstvo. Jasmínka je veselá a chytrá holčička, avšak většinu času tráví v náručí rodičů, případně v invalidním vozíku. Sama totiž větší vzdálenost neujde. Pomoci ji udělat další kroky na její životní cestě můžete nyní i vy! Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ