Karlos Vémola hvězdou nové reality show! Co na to Lela?

Přední český zápasník Karlos Vémola je velký extrovert a pro svoje fanoušky si přichystal další z mnoha překvapení. Dá jim totiž nahlédnout pod pokličku svého soukromého života, doma ve Vémolandu.

Karlos Vémola bude hlavní postavou nové reality show Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola reality show Víkend u Vémolů: od 7. dubna na Voyo

Nakrmit krokodýly, podebatovat nad žhavými aférami, nebo detailně rozebrat svoji bouřlivou minulost. Karlos Vémola se s fanoušky dělí o svoje pocity, názory a soukromí mírou vrchovatou. Přesně v tomto duchu se ponese i nová reality show s názvem Víkend u Vémolů, kterou moderuje Lumír Olšovský a první díl bude k vidění už 7. dubna na platformě Voyo! Na co všechno se mohou diváci těšit?

MMA ikona Karlos Vémola na sebe dokáže upoutat pozornost, jako málokdo. A nemusí být zrovna zavřený v zápasové kleci. V novém pořadu Víkend u Vémolů promluví o svých silných, ale i stinných stránkách. Bez obalu. Tak, jak jsou fanoušci u něj zvyklí.

Život Karlose Vémoly a jeho partnerky, matky dvou dětí a budoucí manželky Lely Ceterové plní stránky bulvárních plátků prakticky nepřetržitě. I proto Karlos kývl na nabídku a v nové show odhalí veškeré své povahové rysy. Aby si divák mohl udělat ucelený obrázek. Jeden díl potrvá zhruba 45 minut.

Lela Ceterová bude v několikadílné show působit jen málo. V době natáčení byla totiž těhotná a toto období ji podle vlastních slov dalo pořádně zabrat. Přítomnost natáčecího štábu doma ve Vémolandu v Měchenicích u Prahy vyřešila úprkem do lázní spolu se svoji kamarádkou.

Už teď je jasné, že se fanoušci prostřednictvím nového pořadu dozví o „českém terminátorovi“ spoustu nových informací. Podle portálu extra.cz, který s informací o nové reality show přišel, není vyloučena ani další spolupráce a natáčení.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ