Karlos Vémola: Zatím vše OK! V pondělí se dozvím datum operace

Karlos Vémola má před sebou operaci Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola: Všechno vypadá OK! V pondělí rozhodneme, kdy půjdu na operaci

Karlos Terminátor Vémola natočil vzkaz pro čtenáře FightLive. Podle Vémoly zatím vypadá vše dobře a v pondělí půjde na vytažení stehů.

"Včera jsem byl na první kontrole po operaci u pana doktora Kebrleho v Mladé Boleslavi. Zatím to po operaci probíhá, tak jak jsme doufali (bez komplikací), všechno vypadá OK. Přesto mi pan doktor zatím sádru i tuhle kabelku nechal a to asi až do pondělí, kdy mi budou vytahovat stehy," popsal aktuální situaci Karlos.

V pondělí 2. srpna se s největší pravděpodobností dozvíme, kdy český Terminátor absolvuje operaci. Následně už půjde lépe odhadnout doba následné rekonvalescence a Karlosův návrat.

"Pevně doufám, že v pondělí už s doktorem rozhodneme, co a jak dál, případně kdy ta operace, kterou potřebuju, by se měla dělat. Budeme to dělat po dohodě s panem doktorem Kebrlem a panem doktorem Vodičkou, což si myslím, že přes ruce jsou dva nejlepší doktoři v Čechách. Takže jsem v těch nejlepších rukou a věřím, že zvládnou, abych se vrátil do klece co nejdřív," hovoří ve videu pro FightLive.

Plán po operaci zůstává jasný - porazit Samuela "Piráta" Krištofiče a stát se šampionem střední váhy Oktagonu.

"Každopádně teď ještě info nemám, ale věřím, že v pondělí už budu mít přesný datum operace. Od toho datumu operace si myslím, že budeme mít zhruba představu, jak dlouho bude trvat regenerace a jak dlouho bude trvat, než seberu Pirátovi ten pás," uzavírá Karlos.

Sledujte sociální sítě FightLive, protože v pondělí uvidíte livestream s  Karlosem Vémolou, který se s vámi podělí o nejnovější zprávy.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ