Karlose Vémolu v Liberci čeká bijec Al Matavao

Na mnichovském Oktagonu konečně zaznělo, s kým si to v Liberci po dlouhé odmlce rozdá Karlos Vémola. Bude to americký zápasník Al Matavao. Je Karlos ve formě? A co ho na soupeři zneklidňuje?

Karlos Vémola se vrací Foto: Karlos Vémola

Oktagon 41: Vémola vs. Matavao

Liberecký Oktagon je zdá se ve znamení velkých návratů a Karlos Vémola se v prvním zápase po dlouhé rekonvalescenci utká s americkým profesionálním MMA zápasníkem Alem Matavaem. Matavao není pro fanoušky Oktagonu žádný nováček a divákům jistě utkvěl v paměti jeho zápas Markem Mazúchem, kterého hned v prvním kole turnaje ostravského Oktagonu 37 knockautoval.

Matavao je bývalý držitel titulu v těžké váze organizace AFC a X-1, tentokrát ho čeká zápas v domluvené váze 89 kg, což bude pro Matavaa určitě vzhledem k jeho dřívějším problémům s váhou výzva. Bojovým sportům se ale věnuje už od sedmnácti let a za poslední dva zápasy v Oktagonu si připsal výhru, přičemž v obou případech předvedl překvapivé KO.

Pro Karlose Vémolu to bude první zápas po pobytu v nemocnici, kam ho dohnal akutní zánět, a dlouhém uzdravování. Z tréninku vypadl před očekávaným zápasem roku s Patrikem Kinclem, který si pánové vynahradí letos v květnu.

Matavao je velmi nebezpečný postojář, Vémola je ale zase téměř nepřemožitelný na zemi. Karlos vyjádřil obavy z toho, že je Matavao levák a prohlásil, že bude muset trochu změnit přípravu. Na druhou stranu to bere jako skvělou příležitost se rozehřát na Patrika Kincla. Uvidíme tedy, jak Karlos svou řadu po delší odmlce zahájí a jak se mu podařilo po nemoci dostat zpátky do formy.

Připomeňte si Matavaův poslední zápas v Oktagonu:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vašek Sivák je podle všeho aktuálně zraněný

Vašek Sivák vysvětluje, co je za zrušením jeho zápasu

Badboy Vašek Sivák měl už příští sobotu čelit v Jekatěrinburgu dosud nejtěžšímu soupeři kariéry. K extrémně zajímavému srovnání ale...

Kazma by se v budoucnu mohl představit v ostrém zápase

Výzva je na stole! Schyluje se k mega duelu těžkých vah YouTube

Tenhle souboj by velmi pravděpodobně zbořil rekordy sledovanosti. A přitom nejde o žádné scifi, ale možný scénář. Na poli influencerů se...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ