Kdo bude příštím soupeřem Conora McGregora?

Conor McGregor zvládl na jedničku svůj návrat do klece a na UFC 246 po pouhých 40 sekundách porazil veterána UFC Donalda Cowboye Cerrone. A téměř okamžitě po ukončení zápasu se začalo čile spekulovat o tom, kdo bude dalším soupeřem Conora McGregora.

Conor McGregor - trénink na další zápas Connor McGregor v tréninku na další zápas, Foto: Instagram

Jací jsou další možní soupeři Conora McGregora?

Odpověď na tuto otázku nám komplikuje mnoho otazníků, které by se asi u jiných bojovníků neobjevovaly. Tou první je, v jaké váhové kategorii bude McGregor bojovat? Nepokusí se o návrat do boxerského ringu? Jisté je, že Conor bojovat dál chce a že svým fanouškům v tomto roce slíbil 3 zápasy. Dalším možným vodítkem je pozápasové vyjádření Conora, že by rád zůstal ve welterové váze. Nasvědčuje to tedy tomu, že se chce nadobro nesmazatelně zapsat do statistik UFC a že touží po pásu ve třetí váhové kategorii!

Další zápas McGregora ve welterové váze

Pokud Conor McGregor zůstane ve welterové váze, tak přicházejí v úvahu především dva soupeři. Tím prvním je Jorge Masvidal, který má v držení pás UFC pro největšího drsňáka (BMF). Oba dva navíc o vzájemný souboj mají zájem. Titul ve welterové váze pak drží Kamaru Usman, který se souboji také nebrání, ale zároveň připomíná, že před Conorem je v řadě hodně bojovníků, kteří by si zápas o titul zasloužili více. Možnou variantou je také třetí zápas proti Nate Diazovi. První vzájemný souboj Conor prohrál, ale v odvetě, která je často označována za nejlepší boj historie, dokázal uspět. A proč si tedy vzájemný souboj nezopakovat do třetice?

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Odveta s Khabibem Nurmagomedovem

Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov vol.2 je možná tím zápasem, který by si všichni nejvíce přáli, přestože Khabib tvrdí, že pro něj není odveta na pořadu dne. Velmi pravděpodobně se ho jen tak nedočkáme, i když dříve nebo později by na tento souboj mohlo dojít. Khabiba nyní čeká zápas s Tony Fergusonem o titul v lehké váze a tato bitva nenechá chladným ani Conora, který tvrdí, že bez ohledu na výsledek byl měl poměřit síly s oběma. Pokud ale ještě zůstaneme v lehké váze, tak se také velice zajímavě jeví souboj s Justinem Gaethje. Ten je totiž aktuální trojkou v žebříčku lehkých vah a pokud by ho Conor porazil, tak nedá Khabibovi moc možností, jak odvetu odmítnout. Vše tedy hodně závisí na tom, co chce Conor, protože v lehké váze je jeho cesta poměrně jasně nalajnovaná

Boxerká odveda McGregor vs. Floyd Mayweather nebo boxerský zápas proti Manny Pacquiao

Pokud McGregorovi půjde především o peníze, pak jeho cesta určitě povede do boxerského ringu. V tuto chvíli to ale vypadá, že na Conora čekají ještě velké výzvy v kleci UFC, pokud se chce opravdu stát tím největším bojovníkem. Nicméně je dost pravděpodobné, že mezi provazy Conora dříve nebo později uvidíme a v tom případě přicházejí v úvahu dva soupeři.

Tím prvním je odvetný zápas proti Floyd Mayweatherovi, který je pravděpodobně nejlepším boxerem historie. Oba se utkali v roce 2017 a zápas skončil v 10.kole vítězstvím amerického boxera. Všechny ale překvapilo, jak dobře si Conor vedl. Tím největším lákadlem pro oba je pak případná finanční odměna, která by jistě opět trhala rekordy. Pokud by odveta nevyšla, pak by jistě Conor rád vyzval „alespoň“ filipínského boxera Manny Pacquiao, který dokázal za svou kariéru získat neskutečných 10 titulů v osmi různých váhových kategoriích. Údajně v minulosti spolu již o zápase jednali.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.