Keita rozebral Tichotu v postoji a je dvojnásobným šampionem

Galavečer Oktagon 42 v Bratislavě je minulostí. Deset zápasů nabídlo divákům skvělou podívanou. A také nového prozatímního šampiona pérové váhy. Tady jsou hlavní highlighty večera.

Double champ Losene Keita Foto: OKTAGON MMA

Losene Keita je dvojnásobným šampionem Oktagonu, získal prozatímní titul pérové váhy

Fantom Losene Keita nenechal nikoho na pochybách a vybojoval prozatímní titul pérové divize. K šampionskému pásu lehké váhy tak přidává prozatímní titul ve váze do 66 kilogramů. Právoplatný titul v této váze drží gruzínský zápasník Maté Sanikidze, který aktuálně laboruje se zraněným ramenem.

Keita předvedl v duelu s Jakubem Tichotou naprosto dominantní výkon, třebaže  Tichota statečně vzdoroval až do 4. kola. Favoritovi zápasu několikrát chyběl k ukončení jeden úder, šikovný zemař Jakub Tichota se v každém kole po tvrdých direktech několikrát poroučel k zemi. Keita si ho ale logicky vždy nechal rozhodčím postavit. Poražený talent Jakub Tichota si bohužel z utkání odnesl zlomenou klíční kost a zamířil rovnou do nemocnice.

Nový dvojnásobný šampion organizace Oktagon Losene Keita na tiskové konferenci znovu zdůraznil, že se v současnosti na nové angažmá v UFC nechystá. Jeho skvělé výkony ale nasvědčují tomu, že ho tato štace v nejlepší světové organizaci dříve, či později nemine.

Tipsport bonus za výkon večera si z bratislavského turnaje odnáší Vlasto Čepo, který v prvním kole přežil v souboji s Ionem Taburceanem "klinickou smrt" a netradičně ve 2. kole ukončil neporaženého rumunského soupeře na TKO. Ze zápasu si jako památku kromě tučného finančního bonusu 5000 EUR odnesl i rozpárané čelo a několik stehů.

sipka Kompletní výsledky a report turnaje Oktagon 42 najdete zde

Jeden z nejlepších zápasů večera obstarali Matouš Kohout s Karolem Ryšavým. Borci z TOP 5 žebříčku lehké váhy se v zápase od začátku ostře přestřelovali v postoji a z atraktivního duelu vzešel nakonec vítězně slovenský Karol Ryšavý. Velmi zajímavým výkonem na sebe také upozornila nová akvizice, Niko Samsonidse, který vůbec k ničemu nepustil domácího Romana Pauluse a zvítězil na body.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

Kaik Brito vybojoval titul velterové váhy

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Pavol Neruda

Pavol Neruda – kariéra a životní příběh

Navenek nenápadný a klidný, uvnitř ale inspirující a inteligentní☀️ Věčně pozitivní Pavol Neruda je lídr se smyslem pro detail.✔️ Promotér...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ